PDA jako antyradar

  • 4 Odpowiedzi
  • 4985 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline !Novy

  • ****
  • 774
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond      ROM Dutty V3-Oh yeah!
PDA jako antyradar
« dnia: Kwiecień 23, 2008, 20:15:18 »
Siem!Po przeczytaniu tego:Urządzenie marki SmartGPS, wykorzystujące chipset GPS szwajcarskiej firmy Nemerix, nie ma ekranu i pozbawione jest tradycyjnych funkcji nawigacji. Służy bowiem jako lokalizator punktów kontroli prędkości. Kierowca ostrzegany jest komunikatem głosowym i sygnałem świetlnym na 500 metrów przed miejscem potencjalnego zainstalowania radaru.  http://gps.idg.pl/news/144522.htmlZastanawiam się czy istnieją programy do PDA z modułem GPS wykorzystujące GPS w podobny sposób jak to urządzenie.Szperam trochę po sieci ale na nic nie trafiłem.Może ktoś już widział lub testował tego typu oprogramowanie?Warto by mieć PDA jako antyradar oprócz poczciwych punktów POI z fotoradarami w AutoMapie! :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2008, 20:23:31 wysłana przez !Novy »
Złodziejstwo jest wybaczalne – głupota nie.Napoleon Bonaparte

Mam bana na to forum :(

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
Odp: PDA jako antyradar
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2008, 20:16:48 »
ale to przeciez to samo...
"Urządzenie marki SmartGPS, wykorzystujące chipset GPS szwajcarskiej firmy Nemerix"
uzywa GPS czyli dziala dokaldnie tak samo jak Automapa + POI

*

Offline !Novy

  • ****
  • 774
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond      ROM Dutty V3-Oh yeah!
Odp: PDA jako antyradar
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2008, 20:24:42 »
Tak naprawdę chodziło mi bardziej o wykorzystanie GPS do zakłócenia wiązki wysyłanej przez radar...jeśli to możliwe oczywiście :ok:
Złodziejstwo jest wybaczalne – głupota nie.Napoleon Bonaparte

Mam bana na to forum :(

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: PDA jako antyradar
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:28:00 »
Było o tym urządzeniu już jakiś czas temu na stronie głównej PDA. Samo urządzenie IMO to zbędny i drogi bajer. Nie ma możliwości aby zakłócać radar za pomocą pocketa  :D


Link do artykułu na stronie głównej TUTAJ
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2008, 11:30:08 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: PDA jako antyradar
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:38:35 »
SmartGPS również nie zakłóca radarów ani też nie wykrywa ich fizycznej obecności, tylko zwyczajnie ostrzega o fotoradarach które ma zapisane w swojej bazie