AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL

  • 1553 Odpowiedzi
  • 374011 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 23, 2008, 17:53:51 »
Ustawienia dla PLAYA są i były qrde :D Nie wiem dlaczego nie konfiguruje automatycznie, ale wystarczy w ustawienia/połączenia kliknąć na Konfiguracja połączenia, wybrać kraj i sieć i wsio działa. Dzis postaram sie wrzucic 3 nowe wersje CLEAN, LITE
CLEAN bedzie wyczyszczona na maxa
w LITE bedzie pare przydatnych pchełek
natomiast do FULL dodam to co sie da.
Nie ma mozliwosci zeby w 100% wszystko bylo po polsku bo nie wszystko ma spolszczenie, natomiast staram się aby tych rzeczy było jak najmniej
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline adamr75

  • *
  • 81
  • Sprzęt: Mda compact III
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 23, 2008, 18:40:33 »
Nie tłumacz nazwy Storage Card na karta pamieci to powoduje nieprawidłowa prace niektorych doinstalowanych aplikacji. Jak chcesz to moge ci kilka takich przesłac i pokazac co nie dziala przy nazwie karta pamieci a dzila przy nazwie Storage Card. Rom 6.1_1 po zainstalowaniu bez resetu ma "karta pamieci i wtedy to nie dziala  ale po resecie zamienia sie w Storage Card i to dziala wszystkie inne romy maja przetlumaczona nazwe i mam problem z tymi aplikacjami
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 20:26:33 wysłana przez adamr75 »

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 23, 2008, 20:19:57 »
Nie tłumacz nazwy Storage Card na karta pamieci to powoduje nieprawidłowa prace niektorych doinstalowanych aplikacji. Jak chcesz to moge ci kilka takich przesłac i pokazac co nie dziala przy nazwie karta pamieci a dzila przy nazwie Storage Card. Rom 6.1_1 po zainstalowaniu bez resetu ma "karta pamieci i wtedy to nie dziala  ale po resecie zamienia sie w Storage Card i to dziala wszystkie inne romy maja przetlumaczona nazwe i mam problem stymi aplikacjami
Słuszna uwaga już zastosowałem to.
Właśnie kończę kucharzenie 3 wersji FULL. Lite i Clean więc niezadługo będą do ściągnięcia. Mam nadzieję że błędów będzie niewiele do poprawiania :D
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline adamr75

  • *
  • 81
  • Sprzęt: Mda compact III
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 23, 2008, 20:33:32 »
czekam sciagam i instaluje
Napisane: Grudzień 23, 2008, 20:28:05
skorka htc to jest tylko ten jedn plik o rozmiarze 101kb i nazwie htc_default

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 23, 2008, 21:52:20 »
No gotowe do zassania. Linki w pierwszym poście wątku :D
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 23, 2008, 22:00:58 »
Witam czy jest możliwość żeby na wyświetlaczu operator był wyswietlany jako PLAY a nie PLUS?
W romie ery jest napisane PLUS-PLAY

Wiem ze pierdola ale jakos tak lepiej sie czuje jak mam prawdziwa nazwe

dzieki za nowiutkiego swiezutkiego roma :)

Pozdrawiam

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 23, 2008, 22:21:23 »
Nie mam pojęcia jak to zrobić ale poszperam. Na szczęście to nie błąd :D
Napisane: Grudzień 23, 2008, 22:10:37
Witam czy jest możliwość żeby na wyświetlaczu operator był wyswietlany jako PLAY a nie PLUS?
W romie ery jest napisane PLUS-PLAY

Wiem ze pierdola ale jakos tak lepiej sie czuje jak mam prawdziwa nazwe

dzieki za nowiutkiego swiezutkiego roma :)

Pozdrawiam
Ależ masz prawdziwą bo PLAY korzysta z sieci Plusa :D
Niestety obawiam się że to niewykonalne. Jeśli znajdziesz sposób to nie ma sprawy ale w plikach ROMU nie ma nigdzie tego chyba :(
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 22:27:12 wysłana przez AMIGAnTOMEK »
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline adamr75

  • *
  • 81
  • Sprzęt: Mda compact III
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 23, 2008, 22:28:30 »
czy w wersi full mozna jakos ustawic zeby zamykal z pomoca krzyzyka aplikacje

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 23, 2008, 22:36:29 »
Ano tak ktos mnie opitolił za dodanie Battery Status więc to usunąłem a tam była ta opcja właśnie.
Ok doinstalujcie http://www.maxprograms.pl/plik,557.html HTC X Button a ja po świętach usmażę ROMU z dodanym X Button
Albo i nie usmażę bo musiałbym usunąć Task Managera. Polecam doinstalować Xbutton albo Battery status
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 23:02:36 wysłana przez AMIGAnTOMEK »
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 23, 2008, 23:26:28 »
Wielkie dzięki za włożoną pracę. No i do testowania. :ok: AMIGAnTOMEK fajniuśki prezent na święta. Czuj się jak Mikołaj :evil: :evil:

*

Offline Carlito

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Artemis
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 24, 2008, 08:26:13 »
Bomba! Full dla Ciebie za FULL-a  :ok: To jest to, o co mi chodziło. Nie zdążyłem jeszcze zrobić "upgrade'u" więc jedno pytanie: czy nie pominąłeś aby wlan managera? W opisie nie ma... WifiFoFum bym pominął, potrafi czasem zamulić skromnego Omapa. Reszta suuuper.

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 24, 2008, 09:54:05 »
drobne pytanko.co znajduje się w customizacji po instalacji ROM-u w wersji Clean?
HTC One V

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 24, 2008, 10:04:47 »
Wlan manager jest
Customizacja w każdej wersji służy tylko uruchomieniu Foto GPS
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 24, 2008, 11:33:53 »
Drobne uwagi co do wersji CLEAN.według mnie do usunięcia Task menager,są bardziej poręczne programiki i do tego po polsku,instalacja wedle uznania bez narzucania komuś tego programu.Skórka na kalkulator nadal english.ta skórka która podałem w którymś poście naprawdę działa i jest po polsku.należy ją tylko instalować na "gołą" wersję kalkulatora takiego jak w WM 6.0.może by ją poprostu umieścić w customizacji a w systemie standardowy kalkulator z WM 6.0.Trzeba by poszukać alternatywy po polsku dla pocketxpdf.można by przerzucić wersję z WM 6.0.bodajże się to nazywało clearvue pdf z tym że z tego co wiem to nie jest freeware,nie wiem jak by wyglądała taka przerzutka albo poprostu pozbyć się programu a każdy zainstaluje sobie co będzie chciał.Ikonka IE jakaś taka z innej bajki :) Slide2View też nie każdy przepada za tym programem.Poza tymi drobnostkami kawał dobrej roboty.Testuję dalej i będę zgłaszał jakieś problemiki jeśli się trafią.Wielkie podziękowanie za wysiłek dla AMIGAnTOMEK.thx
HTC One V

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 24, 2008, 11:48:10 »
Ja właśnie wrócilem do wersji z 21 grudnia ( poprzedniej ).
Nie mogłem pracować na tym nowym romie. Co chwilę wywalało mnie z programów i miałem ekran informujący, że TouchFlo jest gotowy do uruchomienia. Przełączanie alt-tabem nic nie dawało, bo po sekundzie znów byłem na tym ekranie ( lub na today, gdy TouchFlo działał ).
Kiedy już nie mogłem zrobić synchronizacji Miplo, bo ciągle mnie wywalało, postanowiłem wywalić ten rom.
Ktoś jeszcze ma ten problem, czy jestem osamotniony w swoim kłopocie?
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:00:34 »
hmm miałem problemy z HTC home pl i HTC diamond home pl.instalowałem to na ostatnią wersję CLEAN.aplikacje te instalowały się poprawnie ale gdy pocket znajdywał sieć zaraz wieszał się cały sprzęt.zainstalowałem to tylko dla próby bo używam SPB mobile shell.innych nieprawidłowości narazie nie widzę poza opisanymi wyżej.
HTC One V

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:21:20 »
Jeszcze jeden drobny detal.
Klawiatura jest ok. Ale za Chiny Ludowe nie mogę na pisać Wesołych Świąt!
Nie, żebym "W" nie umiał napisać, nie żeby z "o" był kłopot ( i z każdą literką ). Wykrzyknika (!) nie mogę znaleźć na tej klawiaturze.
Oślepłem?
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:33:16 »
no ja też nie mam !.nie używam tej klawiatury ale wydaje mi się że kolorystyka w tej nakładce jest mocno przesadzona :) klasyczna biała z WM 6.0 ery chyba wygląda ładniej.

P.S. teraz zauważyłem że nie działa mi automapa.program instaluje się ale gdy chce go uruchomić wyskakuje ikonka "myślenia" windows i tak sobie myśli i myśli.nie wiem czy jest wina pamięci czy tego że jest "Wyłączone ostrzeżenia bezpieczeństwa podczas instalowania programów" akurat w tym programie nie należy instalować wszystkiego a w takim wypadku nawet nie ma możliwości przerwania instalacji niektórych plików.jak się odpali instalację to "leci" jak chce :) chyba jednak powrót do ROM-u Ery mnie czeka bo bez automapy to żyć nie mogę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2008, 12:42:43 wysłana przez fala77 »
HTC One V

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:45:16 »
Jeszcze jeden drobny detal.
Klawiatura jest ok. Ale za Chiny Ludowe nie mogę na pisać Wesołych Świąt!
Nie, żebym "W" nie umiał napisać, nie żeby z "o" był kłopot ( i z każdą literką ). Wykrzyknika (!) nie mogę znaleźć na tej klawiaturze.
Oślepłem?
Chyba tak. Przecież to kopia klawiatury komputerowej wykrzyknik masz po wcisnieciu Shift pod cyfra 1 polskie litery pod klawiszem drugim od lewej na dole
Ja właśnie wrócilem do wersji z 21 grudnia ( poprzedniej ).
Nie mogłem pracować na tym nowym romie. Co chwilę wywalało mnie z programów i miałem ekran informujący, że TouchFlo jest gotowy do uruchomienia. Przełączanie alt-tabem nic nie dawało, bo po sekundzie znów byłem na tym ekranie ( lub na today, gdy TouchFlo działał ).
Kiedy już nie mogłem zrobić synchronizacji Miplo, bo ciągle mnie wywalało, postanowiłem wywalić ten rom.
Ktoś jeszcze ma ten problem, czy jestem osamotniony w swoim kłopocie?
No nie wiem nie testowałem tej wersji zbyt długo może jednak ta wersja TouchFlo jest cos nie teges. Poszperam i poszukam innej
hmm miałem problemy z HTC home pl i HTC diamond home pl.instalowałem to na ostatnią wersję CLEAN.aplikacje te instalowały się poprawnie ale gdy pocket znajdywał sieć zaraz wieszał się cały sprzęt.zainstalowałem to tylko dla próby bo używam SPB mobile shell.innych nieprawidłowości narazie nie widzę poza opisanymi wyżej.
Tez uzywam SPM Mobile Shell  więc nie wiem jak ROM sie zachowuje  z innymi nakładkami
Napisane: Grudzień 24, 2008, 12:44:17
no ja też nie mam !.nie używam tej klawiatury ale wydaje mi się że kolorystyka w tej nakładce jest mocno przesadzona :) klasyczna biała z WM 6.0 ery chyba wygląda ładniej.

P.S. teraz zauważyłem że nie działa mi automapa.program instaluje się ale gdy chce go uruchomić wyskakuje ikonka "myślenia" windows i tak sobie myśli i myśli.nie wiem czy jest wina pamięci czy tego że jest "Wyłączone ostrzeżenia bezpieczeństwa podczas instalowania programów" akurat w tym programie nie należy instalować wszystkiego a w takim wypadku nawet nie ma możliwości przerwania instalacji niektórych plików.jak się odpali instalację to "leci" jak chce :) chyba jednak powrót do ROM-u Ery mnie czeka bo bez automapy to żyć nie mogę.
A to już szok bo mi AM działa bezproblemowo

o prosze na szybko screenshot (w domu siedze wiec sie GPS nie zlokalizuje :D)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2008, 12:51:06 wysłana przez AMIGAnTOMEK »
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 24, 2008, 12:49:26 »
U mnie wszystko ok jeśli chodzi o klawiaturę ! jest po kliknięciu shift górny lewy róg... u mnie da się napisać Wesołych Świąt na wszystkie możliwe sposoby. Nie mam też problemów z TouchFlo, choć wolę SPB mobile shell. :grin:
AMIGAnTOMEK był szybszy :grin:

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 24, 2008, 13:17:58 »
ad 1
Problem z wykrzyknikiem pojawia się, gdy przestawimy klawiaturę na "Duże klawisze". Ja to robię natychmist po wgraniu romu. Wtedy nie ma możliwości wciścięcia shiftu.
Faktycznie, po zmianie na małe klawisze wykrzyknik jest.

ad 2
Jeśli tylko u mnie szwankuje TouchFlo, to daj sobie spokój. Dla mnie HTC Home jest nawet lepsze, ponieważ używam oprogramowania Inesoft Phone i trochę miejsca na dole mi bardzo się przydaje. TouchFlo zajmuje cały ekran i muszę trochę kombinować by wszystko chodziło ( nie jest to trudne, ale po co?)

Mam Twój poprzedni rom i jestem znów bardzo zadowolony.

Pozdrawiam
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 24, 2008, 15:30:42 »
dziwna sprawa?! miałem drobne problemiki z tymi ROM-ami więc zainstalowałem zspowrotem ROM Ery.co się okazało wyłączyła się funkcja "ostrzeżenia bezpieczeństwa podczas instalowania programów".nie mam jej teraz w ROM-ie Ery  :-? myślałem że to jest ustawione w ROM-ie a okazuje się że gdzieś zapisało się na komputerze tudzież w ActivSync.czeski film  :E
HTC One V

*

Offline Watkins

  • **
  • 194
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ZTE Grand X In / HTC HD2 / Acer IconiaTab A211
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 24, 2008, 16:19:52 »
Z TouchFlo2D są zawsze problemy na każdym romie, nie jest przewidziany do Artemisa,  AmiganTomek nie ma tu nic do powiedzenia, z włączonym lubi wywalać od czasu do czasu z programów, niektóre nawigacje  świrują, lekarstwem jest wyłączenie go w ustawieniach "Today",   niestety trzeba wybrać albo ekstra wygląd albo niezawodne działanie :S

*

Offline uspcomp

  • **
  • 197
  • Sprzęt: HTC D2
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 25, 2008, 10:40:28 »
To ja powiem parę słów  :D Mam najnowszy wgrany rom , full i wszystko chodzi dobrze , żadnych z wiech .AM 5.05 bez problemowo chodzi , więc mogę tylko dodać ,że klawiatura jest mało czytelna i osobiście widziałbym trochę większą . A co do nakładki to to może nasz kolega pomyśli o Manili   :D .
Pozdrawiam a przedewszystkim życzę AMIGAnTOMEK cierpliwości na nasze prośby . :ok:

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 25, 2008, 12:26:08 »
To ja powiem parę słów  :D Mam najnowszy wgrany rom , full i wszystko chodzi dobrze , żadnych z wiech .AM 5.05 bez problemowo chodzi , więc mogę tylko dodać ,że klawiatura jest mało czytelna i osobiście widziałbym trochę większą . A co do nakładki to to może nasz kolega pomyśli o Manili   :D .
Pozdrawiam a przedewszystkim życzę AMIGAnTOMEK cierpliwości na nasze prośby . :ok:
Podrzućcie mi jakąś klawierke ładną to wrzucę. Co do nakładki wydawało mi się że to właśnie jest Manilla 2D :D
BTW ugotowałem nowy FULL i testuję. Zamiast pocketxpdf jest acrobat LE PL no i zamiast tego angielskiego task managera HTC Task Manager PL. No i inna wersja TouchFlo. Jak narazie 0 problemów ale potestuje do jutra zanim wrzuce

A co do problemów może winny jest RadioROM. Ja mam najnowszy 03.34.90 może te starsze gorzej współpracują z tym buildem systemu i dlatego są problemy?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2008, 12:44:36 wysłana przez AMIGAnTOMEK »
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 25, 2008, 13:51:25 »
jak by można jeszcze prosić wersję Clean z takimi zmianami.chętnie potestuję ponownie.co do radia właśnie takiego używałem.zmieniłem teraz na 03.21.09 które z tego co pamiętam było bardzo przyzwoite może to coś pomoże.
HTC One V

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 25, 2008, 23:03:10 »
Witam! :banan:
Wielki SZACUN dla pracy AMIGAnTOMKA  :ok:
Jesteś moim :santa: nr 1 na te Święta
Wygotowana przez ciebie wersja full jest tą z którą zostanie mój artek na dłuższy czas.
Szczególnie zależy mi na zawartej tam wersji touchflo i tu mój ból, brak mi jednej jakże ważnej rzeczy, a mianowicie chodzi mi o otwieranie kontaktów.
W poprzednim romie tj. Artemis Touch 4.02 Full with 4 sided cube, bodajże vanila go zwą, otwierały się takowe w wersji touchflo i można je było przewijać palcem.
W twoim romie otwierają sie w outloku więc rysikiem je traktować muszę aby chciał się ruszyć co nie zawsze jest wygodne :|
Więc mój Mikołaju mam do ciebie spóźniony list! Przypraw twój romik taką wizualizacją kontaktów jeśli dasz radę, jeśli nie to i tak twój rom jest wyśmienity. :grin:

*

Offline artur1203

  • *
  • 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • As-Art Computer Usługi Informatyczne
  • Sprzęt: Samsung Galaxy I5800, Samsung Galaxy I5700
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 26, 2008, 10:29:53 »
witam testuje romy AMIGAnTOMEK od początku jak sie pojawiły moje pytanie czy da sie coś zrobić ze wskażnikiem baterii pokazuje cały czas full
pozdrawiam Artur
Samsung Galaxy I5800 Android 2.1
Samsung Galaxy I5700 Android 2.1

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 26, 2008, 11:50:47 »
Witam! :banan:
Wielki SZACUN dla pracy AMIGAnTOMKA  :ok:
Jesteś moim :santa: nr 1 na te Święta
Wygotowana przez ciebie wersja full jest tą z którą zostanie mój artek na dłuższy czas.
Szczególnie zależy mi na zawartej tam wersji touchflo i tu mój ból, brak mi jednej jakże ważnej rzeczy, a mianowicie chodzi mi o otwieranie kontaktów.
W poprzednim romie tj. Artemis Touch 4.02 Full with 4 sided cube, bodajże vanila go zwą, otwierały się takowe w wersji touchflo i można je było przewijać palcem.
W twoim romie otwierają sie w outloku więc rysikiem je traktować muszę aby chciał się ruszyć co nie zawsze jest wygodne :|
Więc mój Mikołaju mam do ciebie spóźniony list! Przypraw twój romik taką wizualizacją kontaktów jeśli dasz radę, jeśli nie to i tak twój rom jest wyśmienity. :grin:
Nie liczyłbym na to chyba że się wysilisz i wyszukasz mi to w wersji PL bo ja nigdzie nie mogę znaleźć.
P.S.
Znalazłem to nie część TF2 Cube tylko pocketCM za to odpowiada. Gotuję właśnie z tym, poprawionym statusem baterii i dodanym pocketRARem jeśli nie bedzie problemów to upload wersji 6.1.7 dzisiaj :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2008, 15:42:52 wysłana przez AMIGAnTOMEK »
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline uspcomp

  • **
  • 197
  • Sprzęt: HTC D2
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 26, 2008, 12:27:44 »
AMIGAnTOMEK
ups.. coś mi sie pop.. co do tej manilii  :wink:  , jesli możesz to prosze podpowiedz jak ustawic w pogodzie moje miasto. Coś słabo szukałem bo nie moge znaleśc. W romie ery moje miasto było , natomiast teraz mam problem ze znalezieniem. Szukałem na stronie pogody ale tam tak  szczegółowo nie ma . Może na innej stronie . jesli możesz pomóc to proszę . Czekam z niecierpliwoscia na nowy rom  :D to chyba choroba , zmieniać dobry na inny  :)