AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL

  • 1553 Odpowiedzi
  • 373669 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1530 dnia: Listopad 14, 2010, 22:39:32 »
Nie mam instalki, ale google sa wymysłem które narawdę nie robi krzywdy
10 sek i masz
http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=40&t=102907&start=0
znajdziesz tam wersje polska rowniez, moze inna wersja ale sadze ze bedzie dzialac
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2010, 22:41:06 wysłana przez AMIGAnTOMEK »
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline santaclaus21

  • 20
  • Sprzęt: było mio a701, jest XDA Orbit
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1531 dnia: Listopad 17, 2010, 22:24:51 »
Bo to sa problemy zbyt malej ilosci pamieci niestety. Wrzuc wersje z Lite bądź Semilite i będzie działąć :D

Nie wydaje i się żeby chodziło tylko o pamięć. Używam WM6 od Ery + HTC Home i mam średnio 17MB wolnego. Na Twoim romie mam ponad 20 MB wolnego a Automapa potrafi mi się nie włączyć lub wywalić w trakcie działania. A po jej zamknięciu muszę na nowo odpalać TouchFlo. Zatem coś jest nie halo...

Jeszcze dziwniejsze jest, że dziś wrzuciłem system ponownie (z M2D), mam ~18MB wolnego ramu i nie mam problemów z automapą. Poczekam kilka dni dam znać czy chodzi dalej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 11:46:47 wysłana przez santaclaus21 »

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1532 dnia: Listopad 23, 2010, 18:56:26 »
Witam,
mam zamiar wgrać sobie do HTC m650 WM 6.1 przygotowany przez AMIGAnTOMEK, szukałem w tym temacie i innych inforamcji dotyczącej kopi bezpieczeństwa systemu przed flashowaniem... Piszecie o "SPB Backup", jednak w mojej opini robi On kopie tylko ustawien wraz tam danymi systemowymi, mi zalezy na pelnej kopi wraz z systemem (czyli w przypadku gdybym chcial wrocic do stanu aktualnego) czy isnieje jakiś program ktorym robicie czy tylko tym i po prostu stawiacie dana werscje WM ktora mieliscie i dopiero robicie restore? Z góry dzieki ;]
Pozdrawiam

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1533 dnia: Listopad 27, 2010, 19:40:21 »
Witam, no i stało się ,postanowiłem wgrać do Artka rom autorstwa AmiganTomek . No ale po kolei .a więc ,po pierwsze - zgodnie z instrukcją jaka jest na tyn forum -przygotowałem sobie lapka z nowo wgranym XP z serwice pack 2 tam poszły tyko dwa programy :ackive sync 4.5 i USPL ARTEMIS. rom zassałem ze stronki [*********] . Po połączeniu Artka z lapkiem wystartował aktive sync uzyskał połączenie ,następnie po uprzednim rozpakowaniu USPL-a ruchomiłem program start uspl -tym samym pozbyłem się CID-a , rom rozpakowałem na karte micro SD 1 gb artka odpaiłem w trybie bootladera no i po chwili nowy rom zawitał w artku .Wybór podł na wersje LITE  . Jedyny problem jaki miałem to nie mogłem wejść w tryb bootloadera jak się okazało uszkodzony był włącznik -oberwany - nic nie pozostało jak rozebrać fona i z powrotem przylutować ten mały element  po tej imprezie wszystko wróciło do normy i obeszło się bez dalszych niespodzianek . Pisząc tego posta chciałem tyko dodać iż wkład pracy jaki został włożony aby takie romy powstały przez wszystkich którzy się przyczynili jest bardzo wielki i tym wszystkim ludziom należy się wielki szacunek i podziękowanie a w szczególności autorowi za cierpliwość i czas jaki poświęcił aby dogodzić każdej zachciance (czytałem temat od początku kilka razy nim pada decyzja o zmianie romu) .Na koniec dodam tylko że nie jestem ani programistą ani elektronikiem i nic nie mam wspólnego z komputerami jak chodzi o moje wykształcenie i wykonywany zawód -jest to tylko takie małe hobby  pozdrawiam.

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1534 dnia: Grudzień 09, 2010, 11:27:03 »
mam dwa pytania dotyczace systemu. Przedewszystkim bardzo dziekuje ze zrobiles cos takiego bo padl mi telefon i mialem problem z przemieszczaniem sie , a jestem daleko od polski i bardzo zalezalo mi na nawigacji. Druga sorawa to taka ze wyskakuje mi co stakiego jak KONFIGURACJA POLACZENIA ze nie ma operatora bleleeee co moge z tym zrobic czemu to wyskakuje . co prawda nie jestem w polsce tylko w norwegii operatorem moim jest lebara albo telenor. co z tym fantem zrobic . druga sprawa to taka ze mam winde 7 i nie chce sie polaczyc z kompem nie widzi go i nie moge wgrac kontaktow. to chyba na tyle co by bylo. system naprawde super zobacze jak jutro bedzie sie laczyc z auto mapa ale na razie dzial wszystko ok jeszce raz dzieki.

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1535 dnia: Grudzień 09, 2010, 12:33:39 »
wyskakuje mi co stakiego jak KONFIGURACJA POLACZENIA ze nie ma operatora bleleeee co moge z tym zrobic czemu to wyskakuje . co prawda nie jestem w polsce tylko w norwegii operatorem moim jest lebara albo telenor. co z tym fantem zrobic .
Jesli nie korzystasz z internetu to jest ci to zbedne, jesli korzystasz a nie ma operatora w konfiguratorze to musisz wprowadzic ustawienia ręcznie.
druga sprawa to taka ze mam winde 7 i nie chce sie polaczyc z kompem nie widzi go i nie moge wgrac kontaktow
A Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile masz zainstalowane?? Kontaktów?? z Office??
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline santaclaus21

  • 20
  • Sprzęt: było mio a701, jest XDA Orbit
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1536 dnia: Grudzień 22, 2010, 08:23:32 »
Minęło trochę czasu :) Problem z Automapą niestety wynikał z braku pamięci. AM zaczęła się również wywalać na WM6 od Ery. Trochę mnie irytuje ten polski program do nawigacji. TomTom chodzi dwa razy szybciej i stabilniej, ale nie ma funkcjonalności które posiada AM..

W praktyce w sumie instaluję na goły system prawie to samo co w ROMie lite, więc przy tym zostanę.
Zwracam "honor" autorowi, problem nie jest z jego romem lecz z pamięcią w tym urządzeniu...

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2923
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1537 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:03:44 »
Trzeba sobie powiedzieć jasno, że nasze Artki zaczynają odstawać od peletonu. Musimy zdrowo kombinować, by Automapa na nich chodziła bez problemów. Oprogramowanie jest rozwijane i ma coraz większe wymagania, a poczciwe Artki robią bokami, ale i tak to często jest mało...
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline p1z10l

  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc artemis
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1538 dnia: Styczeń 05, 2011, 15:17:27 »
witajcie :)
Jeżeli chodzi o automapę to ja takiej używam a dokładniej map 6,5 z maja tamtego roku.
I faktycznie trzeba przyznać że artki mają za mało pamięci, ponieważ mam mapy europy i strasznie mi sie to ładuje. natomiast sama mapa polski chodzi idealnie.
Jeżeli chodzi o tt to ja osobiście nie jestem zadowolony faktycznie szybciej chodzi ale niema dokładnych map a z navigacją jestem na bierząco  :proud:

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1539 dnia: Marzec 05, 2011, 22:27:37 »
Głupie pytanie:
Czy auto mapa będzie lepiej chodziła na wersji clean niż na full?
Czy to niema nic wspólnego?
i drugie głupie pytanie chodź odpowiedz wydaje się oczywista
wersja clean chodzi pewnie dużo szybciej niż full?
mam full i zainstalowanego spb shell i mi troszkę muli więc chyba spróbuje kuchni.
Dzięki za ewentualne odpowiedzi na moje pytania

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2923
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1540 dnia: Marzec 06, 2011, 00:56:50 »
Mniejszy ROM, to więcej miejsca. Większy ROM - mniej.
Automapa potrzebuje miejsca, więc... mały ROM raczej jej sprzyja.
Ja używam Artka tylko jako GPS, stad mam na nim najmniejszy z możliwych ROM.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1541 dnia: Marzec 06, 2011, 18:56:53 »
... no tak ale tu chyba chodzi o ram...
Jak się pobawię np w kuchnie i wyrzucę z wersji full np icontakts, manila 2d, homescreenplusplus, sipchanger, i zamiast tego wrzucę spb shella, to zastanawiam się czy to coś zmieni...
bo na ramie chyba dużo nie zyskam?

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2923
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1542 dnia: Marzec 06, 2011, 19:26:27 »
Sprawdź empirycznie.
Postaw dowolny rom w Artku i zainstaluj w urządzeniu ( nie na karcie ) tyle programów, by nie było już miejsca. Potem odpal Automapę i się sam przekonasz, czy ilość wolnego miejsca ma znaczenie.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1543 dnia: Marzec 09, 2011, 15:34:27 »
Zwaliłem fona...
najpierw pobawiłem się w kuchnie i z wersji full wyrzuciłem m2dc i manile 2d i icontacts i po wgraniu romu wszystko działało ale nie mogłem wyłączyć fona i wejść w opcje podświetlenie...
Więc ugotowałem go jeszcze raz i... to samo.
Za trzecim razem przy wyborze ścieżki wybrałem zamiast tej ruu/ruusigned.nbh taką ruu/htcrt/os-new.nb  i... odpala się i staje na tych napisach początkowych
ipl 3.15.0001
spl 1.11.0000
gsm 03.21.90
os 3.13.0.0

Próbowałem wgrać rom ten z karty to wyświetla mi się checking sd
Macie jakieś pomysły? czy tylko goldcard mnie ratuje?

Przepraszam za zaśmiecanie. już sobie poradziłem udało się wrzucić tą wersję clean.
Ale dalej się zastanawiam czemu nie działała opcja podświetlenie w ustawieniach i nie można było go wyłączyć 
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 15:48:28 wysłana przez Baamber »

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1544 dnia: Kwiecień 16, 2011, 17:43:35 »
Witam, wyłąćzyłem sobie Battery Status. Jak go mogę przywrócić?

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1545 dnia: Kwiecień 23, 2011, 18:02:36 »
Witam, wyłąćzyłem sobie Battery Status. Jak go mogę przywrócić?
Włącz. To wtyczka Todaya
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1546 dnia: Maj 25, 2011, 01:02:31 »
AMIGAnTOMEK mam prośbę do ciebie. Nie wiem czy odnawiałeś linki ale po prostu trochę za dużo jest tych postów by szukać. Więc jak byś mógł podesłać/odnowić wersję SemiLite i SuperClean był bym wdzięczny.

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1547 dnia: Maj 25, 2011, 06:33:27 »
Sorry ja juz Artemisa nie mam i od dawna juz na dysku tez ROMow nie posiadam. Poszukaj chomika o moim nicku tam znajdziesz
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1548 dnia: Maj 25, 2011, 07:46:18 »
Znalazłem, a najlepsze, że to twój temat i linki działają. Musiałeś chyba poprostu zapomnieć, że wrzucałeś na inne servery.

Ten temat...xD Jak by ktoś też potrzebował.
http://forum.mobione.pl/rom-y/(artemis)-amigantomek-6-1-pl-final/

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1549 dnia: Czerwiec 02, 2011, 15:08:12 »
OK poprawilem linki fakt zapomnialem o mediafire :D ale kuchenka jest tylko na gryzoniu :D
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline pawelpat

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV m650 > HTC HD2
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1550 dnia: Wrzesień 30, 2011, 21:40:20 »
Szkoda ze w wersji semilite nie działa aparat!

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1551 dnia: Październik 11, 2011, 12:48:20 »
Szkoda ze w wersji semilite nie działa aparat!
Szkoda ze mi dzialal a wlasnie z tej wersji korzystalem caly czas.
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline pawelpat

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV m650 > HTC HD2
Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1552 dnia: Październik 11, 2011, 22:18:45 »
Sory jeśli cie uraziłem ale mi nie działa. 

Odp: AMIGAnTOMEK WM 6.1 PL FINAL
« Odpowiedź #1553 dnia: Listopad 08, 2011, 06:12:40 »
Witam.

Zainstalowałem wersję Full Twojego ROMu i wszystko jest pięknie, wielkie dzięki, tylko zakładka Muzyka - nie chce odtwarzać plików. Tzn. mam 480 plików z muzyką i gdy włączam zakładkę Muzyka, pokazuje się Wyszukiwanie i nic, jest tak cały czas, po jakimś czasie się wiesza. Raz wczytały mi się niby wszystkie utwory, ale były tylko w Bibliotece, na ekranie głównym był tylko jeden i nie dało się przechodzić do następnych. Ma ktoś rozwiązanie tego problemu?

I mam jeszcze problem z zegarem, nie aktualizuje się na nim godzina. Poza tym, można gdzieś włączyć, żeby zegar był zawsze widoczny na pasku na górze, jak jesteśmy w Programach itp.? Tzn. włączyłem to już kiedyś, ale nie mogę teraz znaleźć.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2011, 07:29:40 wysłana przez stranger »