(SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)

  • 43 Odpowiedzi
  • 47452 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 27, 2008, 21:09:08 »
Witam, mam problem tego typu: kiedys zainstalowalem WM6 - Artemis Touch 4.02 Full with 4 sided cube i zrobilem zapis pamieci programem spb backup. Po probie przywrocenia WM5 z Orange tym programem telefon po restarcie juz nie chce sie wlaczyc - pokazuje tylko obrazek startowy z WM6!!!! Czy ktos wie co zrobic, jak to wszystko naprawic?? Bede wdzieczny

*

Offline aman

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rom: Artemis Touch Vanilla 4.02 / Diamond by Akeo
  • Sprzęt: SPV M650 / HTC Trinity
Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 29, 2008, 00:14:54 »
zrob hard reset , a jak nie pomoze to odpal botloadera i postaw jakiegos roma.

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 30, 2008, 14:26:45 »
Telefonik w poniedzialek jedzie do serwisu i prawdopodobnie zostanie wymieniona plyta główna.

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 01, 2008, 19:15:09 »
Zrobiłem wszystko zgodnie z opisem z tego wątku, pozostał ,mi tylko IPL z ERY czy da się to jakoś zmienić ?

*

Offline chrisk89

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M650+WM5.0+SD 2 GB
Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 08, 2008, 21:52:57 »
Panowie! Wy tu cuda z SPV robicie! Jesteście wielcy!!! Pokorne pokłony!!!!
Lamer (niestety to ja), który dziś wgrał WM6, nie umiał poradzić sobie z WiFi i Auto Mapą przywrócił wszystko do tego, co Orange dał !

Poproszę Was o podpowiedź - pod jakimi hasłami szukać zmian wyglądu tego fona (skiny? ROM-y? - a właściwie - po co zmienia się ROMa?)

Sorki może głupie pytania :(

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 30, 2008, 15:56:48 »
okej wrzucilem jeszcze raz moj romik przyracajacy radio splash i spl http://rapidshare.com/files/139836558/splash.rar
najpierw wgraj rom orange dopiero pozniej moj rom


ejj roma orange wgrałem ale tej drugiej paczki ni idzie za cholere i przy włączaniu jest zamiast logo orange logo ery czemu??

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 04, 2008, 20:51:21 »
Problem rozwiązany :ok: Okazało się że na viscie nie opłaca się kombinować... bo to co viscie robiłem 30 min. to u kumpla na xp zrobiłem w 5min.... chyba pora zmienić system jeżeli będę chciał dalej kombinować coś przy telefonie:)

*

Offline gawel08

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Trinity , Artemis , Motorola Milestone , RAZR
Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 09, 2008, 18:57:49 »
Cytuj
Problem rozwiązany  Okazało się że na viscie nie opłaca się kombinować... bo to co viscie robiłem 30 min. to u kumpla na xp zrobiłem w 5min.... chyba pora zmienić system jeżeli będę chciał dalej kombinować coś przy telefonie:)


Również walczyłem na viście ,ale znalazłem inne rozwiązanie , zainstalowałem dwa systemy   :grin: .
Phone: Trinity              Phone: Artemis                                           Phone : Motorola Milestone   
Radio: 1.56.70.11         Rom: ROMU AMIGAnTOMEK_6.1.10 Lite  Phone : Motorola RAZR   
Rom: 033S by Tommi      Radio : 3.39.90

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 28, 2009, 00:33:52 »
witam

mam pytanie czy ma może ktoś obszar danych z oryginalnego romu orange z ich nakładką - dopiero co odebrałem telefon z naprawy i oczywiście wgrali mi cały oryginalny soft, ale po 5 min od powrotu do domu wgrałem wm 6.1 oczywiście z uspl i zdjąłem simlock wg przepisu z XDA-Developers (wcześniej działało) obecnie telefon nie widzi jakiejkolwiek karty sim, więc przywróciłem wszystko wg przepisu z początku ale rom nie ma nakładki, z tąd moje pytanie. Trochę głupio będzie jak oddam telefon po 2 dniach a tutaj brakuje "nagle" całej nakładki, teoretycznie nie powinno być problemów, ale...

pozdrawiam

już sobie poradziłem :) - wszystko było w romie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 21:26:45 wysłana przez atryd »

*

Offline Myomi

  • ****
  • 526
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9505
Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 05, 2009, 12:00:45 »
Czyli  IPL-a się cofnąć do stanu oryginalnego nie da. No szkoda.
Teraz trochę z innej bajki, ale może to uspokoi niektórych urzytkowników.
Miałem kiedyś w orange Benq-Siemens EL71 z orange menu. Telefon się wieszał strasznie przez ten ich soft.
Po pewnym czasie siadła w nim kamera. Oddałem do serwisu, wymienili mi kamerę i sami wgrali mi oryginalny soft producenta wyrzucając orange menu. I co lepsze nawet nie zaznaczyli zmiany softu w karcie gwarancyjnej czyli tak jakbym to ja go sobie sam wymienił, bo gdybym oddał do innego serwisu to takby to wyglądało.
Morał z tego taki, że wymieniają zepsutą część nie patrząc na soft.
Czy jak oddajemy komputer do serwisu to ktoś ingeruje  w to jakiego mamy windowsa...??  :wink:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2009, 02:07:35 wysłana przez dagetto »

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 15, 2009, 00:47:08 »
witam szukam oryginalnego romu z orange - mam spv m650 z orange z cidlockiem i uwalonym gniazdem usb i chce wgrac nowy oryginalny rom przez karte micro sd ale ciagle mi wywala invalid certyfikates wiec zapewne ten rom nie jest czysty lub cos bylo w nim zmienione a nie moge inaczej wgrac roma niz przez micro sd bo jest uszkodzone gnizazdo usb - sadze ze to usterka softwerowa bo ladowanie i sluchawki dzialaja i przejscie z usb - wszystkie 4 piny tez maja robilem hr ale to nie pomaga wiec szukam dalej oryginalnego romu z orange ktory bede mogl wgrac do swojego artemisa

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 13, 2010, 08:12:07 »
Pilnie potrzebuję m650 Splash Screena era. Przeszukałem całe google i nigdzie nie znalazłem, jedynie do orange jest :(

Odp: (SPV-M650) Powrót do WM5PL ORANGE z WM6PL ERA (GWARANCJA - REKLAMACJA)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 03, 2011, 16:57:36 »
Czy mógłby mi ktoś podesłac linka do orginalnego romu ery do MDA Compact 3.IPL3.15.0001,SPL3.15.0000.Szukam go już cały
tydzień,dzień i noc i nie mogę znależć.Artek po chard resecie,wyswietlił,że partycja została sformatowana i klapa.