Sprzedam MDA 3 z dodatkami

  • 1 Odpowiedzi
  • 1049 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline hubert

  • **
  • 134
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Leo/Desire Z/Droid3/S3/Xperia Z/Z1/Z1 Compact
Sprzedam MDA 3 z dodatkami
« dnia: Marzec 22, 2010, 11:13:48 »
Witam,
Sprzedaję swojego MDA 3 (inaczej QTEK 9090, HTC BlueAngel). Sprzęt kupiony w salonie Ery w 2005, fabrycznie bez simlocka, choć obrandowany przez Erę. W komplecie to, co było oryginalnie w pudełku za wyjątkiem etui, płyty z trialem Outlooka oraz drugiego rysika (gdzieś mi się zapodziały). MDA było bardzo mało używane, jako telefon może przez 2 miesiące, potem jeszcze z pół roku jako nawigacja w samochodzie. Wszystko jest sprawne. Zdjęcia pokazują stan faktyczny. Są ryski na wysuwanej klawiaturze (od wysuwania) oraz jedno niewielkie wgniecenie w rogu obudowy. Sprzęt działa z Win 6.5 xplode (wrzuciłem z ciekawości, żeby zobaczyć jak wygląda, jakiś czas temu). Rysik luźno wysuwa się ze swojego miejsca - trzeba to poprawić. Słuchawki nigdy nie rozpakowane. Na ekranie dobra, matowa folia (nie pamiętam niestety marki, ale z reguły kupuję najlepsze).
Do kompletu dorzucam:
- kartę SD 512 MB
- dedykowany uchwyt samochodowy (bardzo dobrej jakości)
- zwijany kabelek USB (np. do synchronizacji z PC albo ładowarki samochodowej)
- bardzo dobry odbiornik Rikaline na Bluetooth - stan jak na zdjęciach, brak ładowarki sieciowej ale jest samochodowa, płytka z softem porysowana, pudełko, gwarancja, wymienne obudowy, bateria pewnie słaba - zawsze GPS jeździł podłączony do ładowania w samochodzie

Za całość chciałbym 250 zł, najchętniej odbiór w Warszawie (okolice Placu Teatralnego) lub Piaseczno, ewentualnie wysyłka na koszt kupującego.
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania - PW.
Zdjęcia umieszczę w wolnej chwili gdy rozgryzę, jak to zrobić, na razie mogę słać na maila zainteresowanym.

pozdrawiam
hubert




*

Offline hubert

  • **
  • 134
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Leo/Desire Z/Droid3/S3/Xperia Z/Z1/Z1 Compact
Odp: Sprzedam MDA 3 z dodatkami
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2010, 08:40:35 »
Uwaga, zmiana ceny dla Forumowiczów na 190 zł.