HTC Magician (qtek s110) 128mb ram

  • 1 Odpowiedzi
  • 928 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
HTC Magician (qtek s110) 128mb ram
« dnia: Maj 07, 2010, 20:22:50 »
Na sprzedaż HTC Magician (qtek s110) w wersji ze 128 mb ramu. Kupiony na allegro, w ustrzeleniu pomógł Antej, za co mu dziękuję. Wizualny stan pocketa to db+ - był jednak malowany na kolor czarny przez poprzedniego właściciela. LCD posiada dość głęboką centymetrową rysę po lewej stronie, na życzenie przy drobnej dopłacie dorzucę LCD wraz z digitizerem w stanie bdb+. Stan techniczny urządzenia celujący, bateria trzyma około 3 dni, w zależności od intensywności używania PDA. Gwarancji oczywiście brak, urządzenie jednak ma już swoje lata. Brak pudełka, zostałem jednak zapewniony przez sprzedającego, że PDA jest legalnego pochodzenia, co potwierdzili zresztą panowie funkcjonariusze.


Bateria od backupu sprawna, nie ma zatem HR po zdjęciu klapki.
Wgrany rom od Cotulli, jest taki od momentu gdy go zakupiłem, nie był przeze mnie zmieniany.


W zestawie:
- PDA
- Karta SD 512mb
- Rysik
- Zestaw słuchawkowy
- Bateria
- Zapasowy LCD (Opcjonalnie)


Dzięki 416mhz i 128 mb ramu idealnie nadaje się jako nawigacja, do tego celu był też najczęściej używany. Odkąd udało się zrobić z Ipoda nawigację to stał się on urządzeniem zbędnym i teraz leżakuje w szufladzie.


Faktury VAT wystawić nie mogę, a jak z odbiorem? Kwestia dogadania. Istnieje także możliwość odbioru osobistego, w okolicach Katowic.


Kontakt: PW, psekieta@gmail.com lub gg: 1345492. Na życzenie mogę udostępnić numer telefonu, jeśli jest ktoś miłośnikiem męskich głosów ;)


Cena: 150zł z wliczoną wysyłką.

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: HTC Magician (qtek s110) 128mb ram
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2010, 16:30:46 »
Cena spada do 140zł z wliczoną wysyłką, ewentualnie jakaś ciekawa wymiana bez dopłat, jednak sprzedaż w pierwszej kolejności.