[USZKODZONY] Bold 9000

  • 0 Odpowiedzi
  • 1889 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
[USZKODZONY] Bold 9000
« dnia: Kwiecień 16, 2010, 10:00:20 »
Witam

Znajomy próbuje sprzedać bb bolda:
Cytuj
Mam do sprzedania terminal BlackBerry 9000 "Bold". Telefon został kupiony przeze mnie "z drugiej ręki" w stanie bardzo dobrym (w niemczech - klawiatura qwertz, do której szybko można się przyzwyczaić). W czasie eksploatacji starałem się o niego dbać (wiernie mi służył;) ), przez co nie stracił zbyt wiele uroku;) Są widoczne (na zgaszonym ekranie) pojedyncze ryski i minimalne odpryski plastiku na klawiszach "głośniej - ciszej" (niestety częste w tym modelu)

W skład sprzedawanego zestawu wchodzą:
-terminal
-ładowarka sieciowa, europejska (niestety nie oryginalna, ale w pełni kompatybilna)
-oryginalny futerał "holster"
-oryginalna stacja ładująca (!)
-karta pamięci 2GB

Terminal przez cały okres eksploatacji spisywał się rewelacyjnie, nie przysparzał najmniejszych problemów. Niesamowicie wygodna, profilowana klawiatura sprawia, że praca z tym urządzeniem to czysta przyjemność, a dzięki przemyślanemu i praktycznemu softowi jest ona wyjątkowo efektywna! Do urządzenia został wgrany najnowszy, oficjalny software - stabilny i bez błędów.

Zalet terminali BlackBerry nie trzeba chyba chwalić:) Bardzo efektywna praca, dzięki ergonomicznej klawiaturze, przemyślany system powiadomień (w tym wielokolorowa dioda), czujnik natężenia światła spisujący sie najlepiej ze wszystkich znanych mi urządzeń, możliwość odbierania mejli natychmiastowo dzięki "push", wi-fi, 3G, niezła bateria, praktyczne akcesoria, możliwość synchronizacji mejli, kontaktów i kalendarza (swoją drogą rewelacyjnie zaprojektowanego i bardzo wygodnego) z Google, łatwa nawigacja dzięki "trackballowi", dostępność aplikacji rozszerzających jego możliwości, itd, itp :)

Terminal, niestety, ma jedną wadę - uszkodzony głośnik zewnętrzny (dzwonki, muzyka). Wadę tę można wyeliminować poprzez kupno i wymianę tzw. "midplate", czyli plastiku ze stykami i z wbudowanym głośnikiem, który na zagranicznym poratlu aukcyjnym;) z przesyłką do polski kosztuje ~40PLN. Niestety nie zdążyłem naprawić tego we własnym zakresie...

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie (najchętniej Bemowo lub Mokotów)

Wszelkie pytania proszę zadawać poprzez formularz udostepniany przez allegro lub telefonicznie pod numerem 604976747.

Niestety zdjęcia będę mógł zamieścić najwcześniej jutro. Postaram się to zrobić, w miarę możliwości, jak najszybciej!

dodam od siebie że cena podlega drobnej negocjacji, sprzęt był kupiony na pdac jakiś czas temu od usera woof

http://www.allegro.pl/item999064204_blackberry_bold_9000_stacja.html
Evendim na prezydenta!