[SPRZEDANY] MIO P560

  • 1 Odpowiedzi
  • 905 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Tharkan

  • *
  • 70
  • Sprzęt: MIO P560, Omnia II
[SPRZEDANY] MIO P560
« dnia: Sierpień 01, 2010, 15:42:47 »
Mam do sprzedania MIO P560 z kompletnym wyposażeniem. Kupiłem go w 2008 roku razem z Automapą, której tu nie sprzedaję.
Stan urządzenia oceniam jako bardzo dobry - od samego początku ekran chroni dedykowana folia poliwęglanowa zabezpieczająca ekran przed porysowaniem.


Jest to moje drugie już urządzenie tej firmy. Zaczynałem od MIO 168, potem "przesiadłem" się na ten model. Zarówno poprzedni jak i ten działają niezawodnie szczególnie jako nawigacja GPS - od samego początku używam Automapy na obu modelach - działają bezbłędnie.
Nie eksperymentowałem z żadnych podkręcaniem, zmianą ROM itp. itd. W przypadku oferty kupna przed oddaniem nowemu właścicielowi, po obejrzeniu i sprawdzeniu stanu technicznego HR, żeby można było sprawdzić, że urządzenie działa i nie jest w żaden sposób modyfikowane i "tuningowane".
Sprzedaję ten model gdyż dostałem Samsunga I8000 (Omnia II) i szkoda żeby MIO leżało w szufladzie.

W komplecie sprzedaję następujące akcesoria:

1- kabel USB do połączenia z komputerem

2 - oczywiście MIO P560 :-)

3 - uchwyt samochodowy na szybę (bardzo stabilny umożliwiający wygodną zmianę położenia pion/poziom, lewo/prawo)

4 - zasilacz samochodowy

5 - zasilacz 230 V

6 - adaptery zasilacza do gniazdka sieciowego

7 - płyty instalacyjne z oprogramowaniem

8 - karta SD Kingston 1 GB (jest to karta microSD w blistrze z adapterami do formatu miniSD i SD)

9 - zapasowa poliwęglanowa folia ochronna na ekran.

Sprzęt jest już po gwarancji, niestety nie mogę znaleźć pudełka. Zapewne podczas którychś porządków świątecznych zostało wyrzucone razem z fakturą zakupu.

MIO wystawiłem na allegro http://allegro.pl/item1170197417_mio_p560_gps_i_wifi_karta_sd.html

Cena oczekiwana: 500 zł

Jestem osobą prywatną zatem faktury VAT nie należy oczekiwać :grin:

Kontakt: 607045562
kacperek@aster.net.pl
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 08:12:20 wysłana przez Tharkan »

*

Offline Tharkan

  • *
  • 70
  • Sprzęt: MIO P560, Omnia II
Odp: [SPRZEDANY] MIO P560
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2010, 08:12:55 »
Temat nieaktualny. Proszę o zamknięcie wątku.