[Sprzedane] HTC Touch Pro - Raphael

  • 1 Odpowiedzi
  • 873 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[Sprzedane] HTC Touch Pro - Raphael
« dnia: Styczeń 05, 2011, 16:18:13 »
Cześć,
Mam do sprzedania używany HTC Touch Pro (Raphael)
W skład zestawu wchodzi:
- Telefon
- Bateria
- ładowarka zwykła,
- kabel USB do komunikacji z komputerem,
- pudełko oryginalne,
- dodatkowy rysik,
- pokrowiec,
- oczywiście gwarancja i papiery.
Czyli jeśli o czymś nie zapomniałem to chyba wszystko co w oryginalnym zestawie (poza słuchawkami, które nie wiem gdzie są, jeśli znajdę to dołączę do zestawu).
Do tego dołączam:
- Oryginalny uchwyt do samochodu HTC!

W załączeniu fotki sprzedawanego telefonu.
Jestem drugim właścicielem (telefon kupiony od operatora przez poprzedniego użytkownika: 19.11.2008), poprzednia właścicielka nie używała praktycznie telefonu, kupiłem w stanie idealnym od niej. Od nowości telefon miał folię na wyświetlaczu (ja wrzuciłem nową Brando - jest do tej pory).
Te rysy widoczne na wyświetlaczu to rysy na folii, nie na samej szybce która jest w idealnym stanie. Jedyna tak naprawdę widoczna rysa to na górze po prawej stronie (widać dopiero jak się spojrzy na to dokładnie). Te białe kropki  na fotkach to paprochy:)

Telefon był 3 razy w naprawie - raz wysłany przez pierwszą właścicielkę - dograli tylko nowy soft, potem ja zareklamowałem wyświetlacz - został zamontowany całkiem nowy, oraz baterię (aktualna ma około roku chyba) - wymieniona na nową. Od tamtej pory telefon działa absolutnie bezproblemowo.

Bateria trzyma całkiem nieźle jak na ten model, przy częstym używaniu (telefon, net, gps) około 2 dni, może trzech (pewnie też dlatego że jest nowsza niż sam telefon).

W telefonie jest wgrany rom: Energy.RAPHAEL.28244.Sense2.5.Cookie.2.0.sencity.Dec.21.7z
Radio ROM: 1.08.25.20
Ściągnięty SIM Lock i CID Lock. Mogę wgrać przed wysłaniem dowolny ROM przeznaczony dla Raphaela. Telefon działał bez problemu z tym radio romem na kilku kontynentach.

Koszt całości: 400zł

Dla klubowiczów: przesyłka gratis. Mogę wystawić aukcję allegro. Płatność - przelew do mbanku lub osobiście w centrum warszawy przy odbiorze.
Nie wystawiam faktur Vat.
W razie pytań email: stefek202@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 14:19:38 wysłana przez stefek202 »

Odp: [Sprzedane] HTC Touch Pro - Raphael
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2011, 14:20:35 »
Nieaktualne - sprzedane użytkownikowi slash666