[Sprzedam] LG P920 Swift 3D

  • 5 Odpowiedzi
  • 2400 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
[Sprzedam] LG P920 Swift 3D
« dnia: Luty 20, 2013, 13:32:44 »
Tak jak w tytule. Na sprzedaż mam LG P920. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3.5 - jest to rom  Promethius v1.5 Final V21E / V20F. Najstabilniejszy i najszybszy oparty o Androida Gingerbread, chodź są już romy na ICS. Telefon jest niezwykle wydajny (niewiele odstaje od SGS II), bateria spokojnie wytrzymuje dzień pracy (czasem dłużej - myślę, że jest w stanie dwa dni potrzymać). Telefon jest w super stanie (jedynie rysko/pęknięcie ma małe w górnym lewym rogu, które jest niezauważalne w normalnej pracy, oraz dioda przycisku powrotu wygląda na spaloną, ale najprawdopodobniej to wina softu). Można oddać telefon z diodą na gwarancję (przywracając oryginalny soft, ale w niczym to nie przeszkadza. Powiem więcej - gdyby wszystkie przyciski miały moc tej diody to byłoby lepiej. Ot kosmetyczna sprawa. Reszta bez najmniejszego zarzutu. Tak jak pisałem - telefon chodzi jak burza i sprawdzi się we wszystkim - od gier, poprzez muzykę, zdjęcia, ebooki, dokumenty biurowe itp.

Telefon napędza dwurdzeniowy procesor TI OMAP4 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz, 512 mb pamięci RAM, oraz układ graficzny PowerVR SGX540.

Dodatkowy atut to wyświetlacz 3D. Porównywałem go z EVO 3D i evo przy nim to zabawka. Daje dużo radochy :)

Telefon został zakupiony 27.01.2012 i od tamtej pory posiada 24 miesiące gwarancji producenta. Dodaję oryginał faktury VAT bez którego ewentualna naprawa gwarancyjna nie może być zrealizowana.

Co w komplecie?

Telefon LG P920
Oryginalne pudełko - numer IMEI zgodny z urządzeniem + zestaw instrukcji
Ładowarka
Kabel USB
Karta gwarancyjna + oryginał faktury VAT
Słuchawki Philips o wartości 40 zł (użyte dosłownie 2-3 razy). Mają fajne pasmo przenoszenia
Silikonowe plecki

Cena jaka mnie interesuje to 650 zł (wysyłka na mój koszt).

Zdjęcia postaram się wgrać jak najszybciej.

Kontakt: Pw, albo mail. kwusher@op.pl
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2013, 13:34:25 wysłana przez KwusheR »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Sprzedam] LG P920 Swift 3D
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2013, 14:03:44 »
Jak dobrze pamiętam to zakup na firmę, czyli faktura vat zamiast paragonu skraca gwarancję do 12miesięcy.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: [Sprzedam] LG P920 Swift 3D
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2013, 14:05:51 »
Ale jeśli producent daje 24 miesiące, to nie ma znaczenia jak jest kupiony, czy na firmę czy na osobę prywatną. Sprawdzałem osobiście na infolinii i Samsunga i LG.

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 23:58:07 wysłana przez KwusheR »

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: [Sprzedam] LG P920 Swift 3D
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2013, 00:29:43 »

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: [Sprzedam] LG P920 Swift 3D
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2013, 15:22:50 »
Nieaktualne. Telefon sprzedany.