[SPRZEDAM] HTC TouchPro bez Sima

  • 0 Odpowiedzi
  • 1756 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline BBuser

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BlackBerry Bold 9000
[SPRZEDAM] HTC TouchPro bez Sima
« dnia: Kwiecień 29, 2010, 18:16:23 »
Do sprzedania mam HTC TouchPro w stanie wizualnym BDB-. Na wyswietlaczu trzy małe ryski które nie przeszkadzają w uzytkowaniu telefonu, z tyłu przy aparacie malutki odprysk którego takze zbytnio nie widać. Na rozsuwanej klawiaturce (po bokach) takze malutki niewidoczne otarcia, na tylnej klapce (po rozsunieciu) takze jedno lub dwa małe otarcia przez rozuwanie telefonu.

Stan techiczny takze oceniam na BDB. Nie restartuje sie, nie gubi zasiegu- chociaż w tym modelu to wszystko zależy od ROMu jaki jest wgrany. bateria wytrzyma ze dwa dni przy ciągłym używaniu. W stanie czuwania czas ten moze sie wydłużyć do 4-5dni. Wi-fi działa (niestety ja miałem z nim problemy i dopiero prawie przy samym routerze miałem wszystkie kreski zasiegu). GPS takze działa, nie potrafiłem go skonfigurować gdyz TouchPro posiada jakieś porty COM1, 2 3 itd. i nie za bardzo potrafiłem zmusić do działania. Windows Mobile to dla mnie czarna magia dlatego sprzedaję.

W zestawie znajduje sie HTC TouchPro, karta MicroSD 4GB, ładowarka i kabel USB.

Na karcie pamięci kilka gierek i jakaś AutoMapa (nie wiem jaka wersja ale wiem że ma głos Czesia z Władcy Much :D ). Gierki to miedzy innymi Need for Speed Underground 3D oraz Shift 3D, Ivy the Kiwi, Bejeweled2, Super Collapse, Extrakt i Experiment 13 czy cos takiego (bardzo fajne gierki i płynnie działają).

Obecnie jest wgrany TAEL ROM w języku angielskim.  HTC TouchPro posiada wgrany HARD SPL więc mozemy dowolnie zmieniać ROMY kiedy tylko chcemy (taki kupiłem).

Zdjecia wyślę na mejla.

Cena: 600zł

Połączone: [time]Kwiecień 29, 2010, 18:24:33[/time]
Na wyświetlaczu oraz przednich klawisza naklejona jest folia ochronna, druga dodaję gratis :)

Połączone: [time]Kwiecień 30, 2010, 08:14:20[/time]
Zapomnialem dodac ze w komplecie znajduje sie takze przejsciowka 3,5mm ktora pozwala na podlaczenie dowolnych sluchawek.

Połączone: Maj 01, 2010, 19:08:31
Nowa cena!!! 500zł

Link do aukcji http://allegro.pl/item1021976307_wspanialy_htc_touchpro_w_bdb_stanie_automapa.html
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2010, 19:08:31 wysłana przez BBuser »
Nokia 3210--> Nokia 3510--> Nokia 3510i--> Nokia 6020--> Motorola c975--> SonyEricsson v800--> BlackBerry Pearl 8100--> BlackBerry 8800--> Obecnie BlackBerry Bold 9000 (główny) i HTC Magic  (do neta) :D