[Sprzedam][Allegro] HTC Blue Angel, full komplet, stan igła Kraków

  • 0 Odpowiedzi
  • 893 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Tak jak w temacie.

Samo urządzenie jest w stanie niemalże idealnym. Jedynie na gorze urządzenia jest widoczne kilka rysek. Kupiłem telefon tydzień temu, był wgrany oryginalny rom od Ery z WM2003SE, patrzyłem, że rozmów było 2 godziny, także jest nie malże nie używany ;)

W komplecie:
1. Komletny PDA z klapką i oryginalną baterią trzymającą około 2-3 dni normalnego użytkowania

2. Stacje dokującą z nieoryginalną ładowarką 5V 2A i przejściówką do samej ładowarki i telefonu

3. Dwa nieoryginalne rysiki

4. Atrapę karty pamięci

5. Pudełko

6. Folię w której był telefon

7. Przewodnik i Instrukcję obsługi

8. Jeszcze zafoliowane (sic) dwie płytki CD

9. Smyczkę Ery

10. Oryginalny zestaw słuchawkowy

11. Jakieś naklejki z numerami IMEI

12. Oryginalne, kompletne pudełko mieszczące to wszystko w sobie

Nie widziałem jeszcze nigdzie takiego kompletu!

Sprzedaję urządzenie 100% Sprawne, jak nowe. Cały komplet. Dla osób z Krakowa lub mające konto w mBanku zniżka z okazji nowego roku i 23% Vatu :D Wszystkie zdjęcia Realne.

Nie kupujecie kota w worku. Dużo zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Nie otwierany, oryginalne, nienaruszone plomby.

Hmm jeden problem, nie działa jedna słuchawka. Tutaj ktoś ma ten sam problem, ale nie możliwe by oryginalne nie działały, sprawdzałem również na innych, to samo o_O.

Idealna aukcja na nawigację GPS! Cena 150zł BCM Reszta danych, zdjęcia na Aukcji
Może 250zł uda mi się wyciągnąć? Ostatnio poszedł BA od O2 ze stacją dokującą i dwoma niewyraźnymi zdjęciami za 215zł. Planuję kupić HTC Diamond'a, więc możliwa zamiana, do ustalenia ;)
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >