[NIEAKTUALNE] Nokia N800 z ogromnym pakietem akcesoriów - 400zł

  • 0 Odpowiedzi
  • 2869 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Sprzęt był sprowadzony z Irlandii, jego stan wizualny oceniam na bardzo dobry z maleńkim minusem (srebrna ramka z przodu urządzenia ma miejscami nieregularną krawędź - widoczne raczej tylko z bliska), technicznie N800 jest 100% sprawna, posiada wgrany najnowszy dostępny system (Maemo 4 Diablo 5). Jedyny malutki defekcik wizualny ma ładowarka: została w jednym miejscu owinięta taśmą izolacyjną ponieważ mały kot pogryzł kabel, jednak wszystko działa bez najmniejszego problemu. W zestawie znajdują się:

Nokia N800 Internet Tablet
Oryginalna bateria 1500mAh w dobrej kondycji
Oryginalny rysik chowany w obudowie
Karta pamięci 2GB
Kabel USB
Kabel HostUSB służący do podłączania do urządzenia pendrive, klawiatury oraz masy innego sprzętu!
Silikonowa zwijana klawiatura USB - zabierzesz ją wszędzie!
Ładowarka oryginalna
Pokrowiec zamszowy
Pudełko
UCHWYT SAMOCHODOWY
Jakieś papiery do urządzenia

Cena: 400zł


Wysyłka pocztą polską lub kurierem (DHL lub TNT, forma wysyłki do uzgodnienia), zależy mi na szybkiej transakcji dlatego najchętniej jako formę rozliczenia preferuję wpłatę na konto z góry (numer konta podam po zakończeniu aukcji), wysyłka przedmiotu odbywa się tak szybko jak to tylko możliwe.

Wszelkie pytania dostępne są pod numerem Gadu Gadu: 10338647, lub pod adresem email: redakcja@mobile-news.pl. Ewentualnie można zadzwonić do mnie (dni robocze po godzinie 16, weekend dostępny pod telefonem jestem cały dzień): 791029978.


Link do aukcji Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=923017135
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 15:14:41 wysłana przez WiateR »
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E