Samsung Galaxy Y - odinstalowywanie aplikacji

  • 3 Odpowiedzi
  • 4593 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline agresywneklapki

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
Samsung Galaxy Y - odinstalowywanie aplikacji
« dnia: Marzec 24, 2012, 16:05:07 »
Mam ten telefon z T-Mobile i jest w nim wgrany oczywiście rom operatora w którym są zbędne dla mnie aplikacje takie jak np. NaviExpert i jakieś gry, chciałbym to wywalić bo nawigację wolę tę od Google, która jest za darmo a w gry w ogóle nie gram (w dodatku to są tylko wersje demo). Aplikacje które sam zainstalowałem mogę normalnie odinstalować ale tych od operatora nie, jest na to jakiś sposób ?

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Samsung Galaxy Y - odinstalowywanie aplikacji
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2012, 18:50:18 »
To nie jest kwestia dotycząca jedynie Samsunga, więc przenoszę do ogólnego działu.

Było już wiele razy o tym. Bez roota nie usuniesz aplikacji dorzucanych przez operatora czy producenta. Możesz jedynie ukryć je w launcherze, jeśli używany przez Ciebie posiada taką funkcję.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Samsung Galaxy Y - odinstalowywanie aplikacji
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2012, 10:14:15 »
Było już wiele razy o tym. Bez roota nie usuniesz aplikacji dorzucanych przez operatora czy producenta. Możesz jedynie ukryć je w launcherze, jeśli używany przez Ciebie posiada taką funkcję.

No nie do końca, bo w Samsungach można wgrać czyste oprogramowanie Odinem i nie traci się przy tym gwarancji.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Samsung Galaxy Y - odinstalowywanie aplikacji
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2012, 11:24:18 »
Kolega pytał, jak skasować, a nie wgrać czysty ROM. Poza tym, jakoś nie chce mi się wierzyć, że Samsung nie dorzuca nic od siebie.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+