Problem z synchronizacją kalendarza

  • 4 Odpowiedzi
  • 2699 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline galeocerdo

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Problem z synchronizacją kalendarza
« dnia: Luty 25, 2013, 08:23:23 »
Posiadam HOX'a. Po wpisaniu informacji w kalendarzu na PC po kilku chwilach mam to w kalendarzu na telefonie. Natomiast wpisując coś w kalendarzu na telefonie nie chce się synchronizować z PC. Próbowałem już chyba wszystkich możliwych ustawień na telefonie i zabrakło mi pomysłów. Proszę o pomoc.

*

Offline SeeM

  • *
  • 65
Odp: Problem z synchronizacją kalendarza
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2013, 10:48:25 »
Natomiast wpisując coś w kalendarzu na telefonie nie chce się synchronizować z PC. Próbowałem już chyba wszystkich możliwych ustawień na telefonie i zabrakło mi pomysłów. Proszę o pomoc.

Sprawdź który kalendarz jest ustawiony jako domyślny na telefonie. Domyślnie nie jest to konto Gmail, tylko lokalny plik.
+

*

Offline galeocerdo

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Problem z synchronizacją kalendarza
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2013, 10:58:07 »
W kalendarzu mam zaznaczone wszystkie kalendarze. Jeśli to nie wystarczy, to nie wiem gdzie tego szukać.

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: Problem z synchronizacją kalendarza
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2013, 21:05:21 »
Masz zaznaczone do synchronizacji. Sprawdź, w którym kalendarzu tworzysz zdarzenie (zwykle lista wyboru jest na początku)
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline galeocerdo

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Problem z synchronizacją kalendarza
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2013, 07:29:52 »
Dziękuję kolego Shiryu, przy dodawaniu wydarzenia nie widziałem u góry tej możliwości. Domyślny za każdym razem jest kalendarz PC Sync, a czy jest możliwość zmiany domyślnego na kalendarz Google, a najlepiej, aby można było zaznaczyć obydwa jednocześnie. Jednocześnie chciałbym synchronizować sobie telefon z Outlook'iem.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 08:10:51 wysłana przez galeocerdo »