Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/

  • 144 Odpowiedzi
  • 31466 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 04, 2012, 21:47:27 »
Tak, mam firmową nokię, fotki robi do neta się nie nadaje i do sms ale ja nie piszę tekstów, jakiś czas temu pisałem, że chmura będzie służyła do szpiegowania, takie topy były już w czasie jak wchodził android i mieliśmy WM ale wtedy każdy się śmiał. Po 10 latach z dotykowcami mogę sobie odpuścić, nigdy nie przywiązywałem się do żadnej marki to nie będzie mi tego brakowało.
Dzisiaj sprawdziłem historie wyszukiwania w Google jest wszystko od czasu gdy założyłem konto to jest od 7 lat, jestem w szoku.
Data, godzina, fraza- masakra.  już nie mam konta gmail.
Druga opcja to prepaid i lipne konto na gmail wtedy mogą sobie szpiegować do zabawy a nokia o dzwonienia w czasach WAPu zawsze miało się dwa urządzenia ryczałt plus zwykły sim wielu to jeszcze pamięta :), żonie jak założyłem konto gmaila to nawet synchronizacji nie może zrobić :) i wszystko działa.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 21:54:56 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 04, 2012, 21:51:31 »
jak sprawdziles historię wyszukiwania?

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 04, 2012, 21:59:39 »
ustawienia konta gmail>Zobacz, włącz lub wyłącz Historię online.   Przejdź do Historii online
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 04, 2012, 22:40:35 »
no rzeczywiscie ...jest wszystko od czasu jak załozyłem konto  :-| przegiecie

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 05, 2012, 00:58:39 »
Ej u mnie nic nie ma w tej historii nawet po włączeniu piszę że historia pusta  :ok:
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 05, 2012, 08:05:46 »
ja mialem historie od 2006, 7tys hasel z linkami , kalendarz aktywnosci
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 05, 2012, 09:45:51 »
Tylko patrzeć, jak na alledrogo nokie 3210 ( używane :) ) będą chodziły po 2 tysiaki :)


Ale poważnie. Na świecie jest ponad 200 milionów użytkowników Androida. Każdego dnia pojawia się około 650 tysięcy nowych aktywacji. Albo ci ludzie nie wiedzą o planowanych zmianach, albo te zmiany nie są szczególnie niebezpieczne i są akceptowane, bo jakiś specjalnych protestów nie widzę. Owszem pojawiła się krytyka, ale przedstawiciele google uspokajają, że "...nie zmienia się regulamin, tylko mechanizmy..." i "...ma być wprowadzona j
edna polityka prywatności zamiast kilkudziesięciu, to te same zasady zapisane w sposób oszczędny i po prostu bardziej zrozumiały. Jak bardzo?
Nowe zapiski są o 85% krótsze
(to tak na marginesie, jeśli ktoś czyta te wszystkie regulaminy przed kliknięciem w Akceptuj)..."
Dalej czytamy:
Co się nie zmieni?
  • Podejście do Kowalskiego. Jak tłumaczy Google, dane osobowe wciąż będą traktowane tak samo jak obecnie. W tej kwestii (szczególnie udostępniania tych danych) nic się nie zmieni. Google nie sprzeda więc nikomu 2 marca całej bazy użytkowników Gmaila.
  • Choć nowa polityka prywatności stawia spory nacisk na tzw. personalizację usług, każdy użytkownik będzie mógł korzystać z oferowanych produktach na tych samych zasadach anonimowości jak do tej pory. O co chodzi? Google po prostu uspokaja, że nie trzeba będzie się logować na konto Google aby korzystać z wyszukiwarki lub map. Jeśli jednak ktoś się zaloguje, może liczyć na bonusy – wspomniane już You World powiązane z Google+.
  • Google wciąż ma zamiar oferować tzw. Data Liberation, czy możliwość wyciągnięcia/usunięcia swoich danych oraz dokumentów z serwerów Google na wyraźne życzenie. Dotyczy to osób, które z dnia na dzień postanowiłyby np.: zamknąć swoje konto Google i zaprzestać korzystania z usług giganta.
  • Nowa polityka prywatności jak tłumaczy Google, nie powoduje, że koncern będzie zbierał w jakikolwiek sposób więcej informacji o użytkownikach.
  • Ostatnia kwestia – nowe zasady będą musiały zostać zaakceptowane przez każdego użytkownika usług Google. Nie zostaną więc wprowadzone po cichu.
Jakoś nie przeraża mnie ta zmiana. Nie zamierzam wracać do Nokii 6330, ale jeśli ktoś chce, to tanio sprzedam :)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 10:03:33 wysłana przez malylysy »
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 05, 2012, 09:57:12 »
Chyba w to nie wierzysz, dostęp do SMS kart sim, wszystko co masz w fonie., nawet policja w naszym kraju nie ma takiego dostępu.
Liczenie że nikt nie protestuje bo jest 200 milionów użytkowników :) nakręcanie spirali o terroryzmie nawet w syanach nie było ataku od 10 lat a inwigilacja jest wprowadzana wielkimi krokami. Twoje dane już dawno zostały sprzedane, cały ten spam co do Ciebie dochodzi nie bierze się od kosmitów.
Słyszałeś kiedyś o usunięciu 100% danych z internetu o swojej osobie, skasuj swoje konto na PDAC i wyszukaj w Google tego tematu :) ja znajduję swoje wpisy jeszcze z portali wapowych, że Ty nie będziesz widział historii na stronie logowania to nie znaczy że jej nie ma
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 10:01:37 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 05, 2012, 10:18:51 »
Chyba w to nie wierzysz...
Wierzę, wierzę. Tylko inaczej to rozumiem. Ja po prostu nie będę kopał się z koniem i zawracał Wisły kijem. Sprawa inwigilacji to znak czasu. Tak niestety musi być. Czy mi się to podoba? Nie, ale rozumiem to i nie zamierzam być Amiszem.
Twoje dane już dawno zostały sprzedane, cały ten spam co do Ciebie dochodzi nie bierze się od kosmitów.
Słyszałeś kiedyś o usunięciu 100% danych z internetu o swojej osobie, skasuj swoje konto na PDAC i wyszukaj w Google tego tematu :)  ja znajduję swoje wpisy jeszcze z portali wapowych, że Ty nie będziesz widział historii na stronie logowania to nie znaczy że jej nie ma
Sam widzisz, że problem nie jest w polityce prywatności google, tylko w braku prywatności we współczesnym świecie. Piszesz, że za pomocą innej wyszukiwarki poszukam swoich wpisów na stronach, których już nie mam konta i moje wpisy często będę znajdował. Jasne! Wystarczy, że roboty wyszukiwarek raz czy dwa zindeksują mój wpis i po herbacie. Każdego dnia zostawiam ślady w różnej formie i jakoś z tego powodu nie mam zamiaru palić opon. Płacę w sklepie, czy restauracji kartą - ślad, biorę fakturę za towar czy usługę - ślad, idę do lekarza - ślad.
Zgodę na przetwarzanie moich danych dałem już w tylu miejscach, że nie mam zielonego pojęcia kto moje dane sprzedał. Google za wiele mi już nie zaszkodzi.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 05, 2012, 10:29:10 »
Mam identyczne zdanie jak malylysy. Nie podoba mi się to wszystko, ale nie mam zamiaru odcinać się od netu, bo jedynie taka opcja może całkowicie Cię ochronić. Historię na google wykasowałem, ale pewnie tylko ja jej nie będe widział, całość jest na serwerach. Tak samo z moimi postami.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 05, 2012, 10:34:02 »
Tyle że teraz ktoś się musi napracować a od marca ma wszystko w jednym miejscu SMS, rozmowy lokalizacje itd., chylę czoło skoro Tobie nie przeszkadza inwigilacja w dobie postępu zgłoś się na darmowe wprowadzenie chipu do organizmu, jako pierwszy będziesz skanowany nawet w marketach. Ja nie będę odcinał się od netu ale nie ułatwię komuś sprawy, nie potrzebuję fejsa, chmury w wielkości 50 giga mam własną w "tunelu" tak samo nie potrzebuje google+, youtube bo nie wrzucam filmików, nk, i całego społecznościowego G.
Już w kilku topach pisałem "po co ktoś daje 50g w chmurze za darmo?" :)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 10:35:45 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2924
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 05, 2012, 10:39:45 »
...chylę czoło skoro Tobie nie przeszkadza inwigilacja w dobie postępu zgłoś się na darmowe wprowadzenie chipu do organizmu, jako pierwszy będziesz skanowany nawet w marketach.
Ciekawy sposób pokazania szacunku za pomocą kpin.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 05, 2012, 10:41:31 »
Bez urazy.

Połączone: Luty 05, 2012, 10:43:35
Teraz zastanówmy się do czego prowadzą portale, brak kontaktu z ludźmi. Ja wolę jechać do kogoś i obejrzeć fotki. Zauważ jak reagują dzieci gdy zabiera im się dostęp do kompa i netu, jesteśmy stadem który lubi kontakt a takie dzieci będą inne.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 10:43:35 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 05, 2012, 11:00:31 »
wiecie co.....moim zdaniem skoro google chce sobie zadawać tyle trudu żeby stworzyć coś co będzie nas kontrolować to w sumie ich problem nie nasz
oni marnują czas i kasę na tworzenie czegoś co im się i tak do niczego nie przyda....jestem zdania że to co reklamowane to szajs i największe dziadostwo bo dobry towar reklamy nie potrzebuje stąd jest to marnowanie środków
Wasze/Nasze kontakty , strony czy inne dane o niczym nie świadczą gdyż to ciekawość powoduje że wejdę tu i tam .....nie chęć dokonania natychmiastowych zakupów, a google niech sobie interpretuje to jak chce
jeżeli w ten sposób chcą szukać terrorystów to niech szukają ale moim zdaniem tacy ludzie znając internet nie piszą oficjalnie w necie co chcą osiągnąć i jakimi  sposobami.......jak piszą to nie terroryści a świry, a to inna kategoria ludzi i inny lekarz powinien się nimi zajmować
ja nie mam nic do ukrycia a inwigilacja elektroniczna istniała dłużej niż my o niej wiemy....każda komórka to środek inwigilacji niezależnie od typu i systemu
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 05, 2012, 11:25:28 »
Może masz rację, ale dla mnie prowadzi to do głębszych rzeczy, przypominają mi się filmy sc-fi, gdzie nie możesz się ruszyć. To będzie brnęło dalej ograniczenie wolności> nakazy zakazy. Za kilka lat trasa z pracy do domu, miasta podzielone na sektory gdzie biedni nie mają dostępu. 1% społeczeństwa rządzi resztą (już tak jest) i mieszkają w zamkniętych miastach, patenty i dobra intelektualne doprowadzają do zmowy cenowej (już tak jest) moja i Twoja praca będzie z góry wyceniona, jeżeli Twoje dziecko nie będzie należało do tego 1% z góry jest skazane na porażkę, nie ma znaczenia ze jest zdolniejsze brak mu nazwiska (już tak jest)... chyba że będziemy fryzjerami minister Muchy

Połączone: [time]Luty 05, 2012, 11:30:32[/time]
Miasta zaczynają się dzielić na sektory, 100-lica tylko zamożnych stać na parkowanie auta, w przyszłości każdy wjazd do stolicy będzie płatny, będą bramki na wjazdach, już to zapowiedziano. Przeciętnego człowieka nie będzie stać na wjazd do miasta - TAK SIĘ ZACZYNAJĄ PODZIAŁY NA SEKTORY
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 11:31:59 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

don.kamillo

Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 05, 2012, 11:32:11 »
A ja profilaktycznie zlikwidowałem już g+, yt, gm i picasę. Został jedynie gmail.
Dziękuję, nie mam zamiaru brać w tym udziału.
wiejas, skąd wiesz, że im się nie przyda? I skąd wiesz do czego się przyda?

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 05, 2012, 11:32:31 »
Intrygujące prawda? ale tak się zaczyna
1% rządzących z nazwiskami, wszędzie to widać taki młody Wałęsa miał opiekę medyczną o jakiej można tylko pomarzyć bo jest dzieckiem byłego prezydenta.
Dlaczego w naszym kraju nie skazano nikogo ważnego za kradzieże? dziesiątki przypadków, dlaczego do tej pory nie kara się stacji paliwowych za chrzczenie paliwa- przecież to zwykła kradzież. Dlaczego istnieje lobby autostradowe mimo że autostrady są budowane z naszych podatków. Dlaczego... podział społeczeństwa na lepszych i gorszych trwa od dawna i nie będzie to się odbywało w jedną dekadę. Zmowa żarówkowa, postarzanie produktu, lobby autostradowe, politycy z nazwiska, państwowe firmy rodzinne jak LOT, Enea itd.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 11:54:43 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

don.kamillo

Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 05, 2012, 11:49:27 »
Każdy się obudzi, gdy już będzie za późno.
Poczytajcie jeszcze o tym:
http://pl.wikipedia.org/wiki/LRAD
To NWO naprawdę nabiera coraz realniejszych kształtów, mimo że daleki jestem od takich spiskowych teorii.
Zamiast marketu jest GetJar :) A dotychczas pobrane aplikacje można zapisać TitaniumBackupem.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 05, 2012, 11:51:46 »


wiejas, skąd wiesz, że im się nie przyda? I skąd wiesz do czego się przyda?
 bo jestem świadomym człowiekiem i dokonuję  świadomych wyborów


X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 05, 2012, 12:00:44 »
Świadome wybory ograniczone przez nakazy i zakazy.
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 05, 2012, 12:02:10 »
romulus, współczuję Ci, że żyjesz w takim świecie.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 05, 2012, 12:02:53 »
oddzielanie się bogatych od biednych to wyraz chamstwa, obłudy oraz ksenofobii ,a nie wyraz realizacji zasad NWO
Ci tak zwani celebryci to zbiór półgłówków stawiających siebie ponad prawem i zasadami moralnymi
powyższe dotyczy także polityków
inną sprawą jest to że większości się to podoba ale świadczy to to o degeneracji zasad i zaniku kręgosłupa moralnego u obywateli

Połączone: Luty 05, 2012, 12:05:15
Świadome wybory ograniczone przez nakazy i zakazy.
nie....całkowicie świadome wybory.....ograniczone prawem i kodeksami
wolność,  a anarchia to całkowicie odrębne pojęcia i nie należy ich mylić
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 12:05:15 wysłana przez wiejas »
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 05, 2012, 12:07:32 »
romulus, współczuję Ci, że żyjesz w takim świecie.
Żyjemy w takim świecie, którą część moich wpisów zanegujesz? wszystko jest zgodne z faktami.
Ja go rozumiem (jestem już świadomy) bo widzę różnicę z lat 90  a Ty dopiero zrozumiesz i się uświadomisz jak będziesz starszy.
wiejas jak zawsze kwestia interpretacji :) świadomość bytu, wyboru i oceny oraz wolności.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 12:10:06 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

don.kamillo

Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 05, 2012, 12:08:29 »
Tylko żeby tu flamewaru nie było, wiejas :) Ja też jestem świadomy, świadomie podejmuję działania, ale takiemu stanowi rzeczy mówię nie. I to ostatnie słowo.

Ponadto historia zatacza koło: za PRL ludzi walczących o wolność słowa też nazywano elementem wywrotowym, złodziejami i szumowinami społecznymi, próbując ich zdyskredytować w oczach opinii społecznej. Teraz jest tak samo. W demokratycznym świecie.
Zaraz po protestach pojawiło się setki badań, że przeciwnicy ACTA to złodzieje własności intelektualnej, młodzież nieznająca realiów i życia etc. I wiesz co? To działa. Starsi są przeciwko przeciwnikom ACTA. Wiem to po opiniach ludzi w pracy.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 05, 2012, 12:16:01 »
ja jestem z tych starszych....i jestem przeciwko ACTA
czemu?.....ano dlatego że każda prohibicja to powód do podwyżki cen ograniczanego towaru i czarnego rynku
to artyści powinni walczyć o to aby ich utwory się sprzedawały, a nie pośrednicy którzy windują ceny
dotyczy to każdego firmowego produktu.....walka producentów na wolnym rynku w każdej postaci......nie zmowa cen pośredników
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 05, 2012, 12:19:28 »
romulus, uważasz że jesteś świadomy. Wydaje Ci się, że przejrzałeś system na wskroś. Twoje prawo. Równie uprawniony jest moja opinia o moim pełnym uświadomieniu i zrozumieniu rzeczywistości. I też mógłbym Ci napisać, że zrozumiesz wszystko, jak będziesz trochę starszy -na przykład w moim wieku. Ale po co?

Twój świat jest inny niż mój, bo inaczej go widzisz. I wspólczuję Ci, że w takim żyjesz. Chyba mogę?

A dlaczego? Może jestem w tym Twoim 1%... a może z innego powodu.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 05, 2012, 12:24:09 »
Ale w ACTA nie chodzi tylko i internet, "dobra intelektualne" to też części, lekarstwa itd. ACTA odnosząc się do neta chroni koncerny nie artystów ten ma tylko 10% z utworu, wystarczy zlikwidować ZAIKSA i muzę sprzedawać w necie za te 100% co dostaje artysta czyli 1,5 od utworu.
abderyta 1% nawet nie wie o istnieniu takiej strony :) więc nie podnoś Swojego statusu. Raczej ja współczuje Tobie skoro nie widzisz problemu. Ale popiszemy za dekadę na ten temat. Nawet nie jesteś w stanie uzasadnić własnych wpisów poza abstrakcjami bo wydaje Ci się, że żyjesz w unormowanym świecie bez spisków.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 12:27:29 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 05, 2012, 12:32:23 »
dokładnie romulus.....to twórca/ producent musi sprzedawać swój towar ,a nie 1000 pośredników nabijających cenę
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 05, 2012, 12:39:17 »
Muzy mało słucham, ale mając możliwość kupienia utworu bezpośrednio ze strony wykonawcy za 2zł chętnie i ja i wielu by tak kupiło. A ja chcę mieć wybór czy kupię zamiennik do samochodu czy oryginał
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Nowa KONTROWERSYJNA polityka prywatności Googla a używanie Androida :/
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 05, 2012, 12:46:59 »
Muzy mało słucham, ale mając możliwość kupienia utworu bezpośrednio ze strony wykonawcy za 2zł chętnie i ja i wielu by tak kupiło. A ja chcę mieć wybór czy kupię zamiennik do samochodu czy oryginał
czyli jak wszyscy romulus
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko