Doktop - czy jest szansa na uruchomienie

  • 6 Odpowiedzi
  • 4840 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doktop - czy jest szansa na uruchomienie
« dnia: Styczeń 28, 2011, 19:27:19 »
Witam
Czy istnieje realna szansa na uruchomienie doktopa na telefonie z Androidem
http://www.mp.pl/doktop/index.php?_tc=709F821D6CEE4D7DBCC68607E5EFC6A6

Zdecydowałem się na zakup HTC HD2 i chciałbym zainstalować na nim Androida i doktopa na którym bardzo mi zależy. Niestety ale producent tego oprogramowania pozostał bardzo w tyle i nie wiedzieć czemu program ten wygląda jak z innej epoki ale jest bardzo przydatny w codziennej pracy (dosyć częste aktualizacje)

pozdrawiam

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Doktop - czy jest szansa na uruchomienie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2011, 19:55:52 »
jeśli producent nie przygotował wersji na Androida, to programu na tym systemie nie uruchomisz
pozostaje opcja dwusystemowa na HD2, Android + WM dla Doktopa, o ile program działa na HD2 pod WM

*

Offline grypiomi

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: Doktop - czy jest szansa na uruchomienie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2011, 10:32:38 »
Jedyna nadzieja w tym jak zalejemy MP mejlami z petycją o DokTop Android.
Mnie też tego brakuje!

*

Offline Roobert

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG D855, HTC HD2
Odp: Doktop - czy jest szansa na uruchomienie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2011, 20:42:49 »
Jak dzisiaj usłyszałem od informatyka MP, Doktop nie będzie już rozwijany. Dla windows mobile aktualizacja baz danych będzie ponownie uruchomiona za około 1,5 tygodnia. Powstanie nowy program dla Win7, Androida i Iphone.

*

Offline delibear

  • ***
  • 269
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IPAQ614c → HTC HD2 → HOX
Odp: Doktop - czy jest szansa na uruchomienie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2011, 14:27:30 »
Powstanie nowy program dla Win7, Androida i Iphone.
Właśnie przesiadłem się z WM na Andka i zainstalowałem sobie eMPendium, czyli następcę doktopa z MP. Muszę powiedzieć, że jest całkiem fajny, ale... płatny (wersja testowa za free na 30 dni)  :-|


*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Doktop - czy jest szansa na uruchomienie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2011, 15:16:44 »
Nie tyle program, co dostęp do baz danych MP - tak więc wszystkie programy korzystające z tego będą abonamentowe de facto. I tak koszt licencji na urządzenia mobilne jest 4x niższy niż koszt licencji na komputery PC.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline delibear

  • ***
  • 269
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IPAQ614c → HTC HD2 → HOX
Odp: Doktop - czy jest szansa na uruchomienie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2011, 15:45:41 »
Rzeczywiście 60zł za urządzenie mobilne to nie jest chyba dużo. Nie mogłem tylko nigdzie doczytać czy opłata licencyjna jest jednorazowa (bezterminowa), czy cykliczna (np. roczna, jak w przypadku anty-virów i po roku muszę wykupić znowu licencję, żeby móc korzystać z aktualizacji).