blokowanie sms

  • 2 Odpowiedzi
  • 5463 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blokowanie sms
« dnia: Listopad 05, 2013, 14:41:21 »
Witam . Mam takie pytanie . Na forum czesto przewijaja sie pytania dotyczace mozliwosci blokowania sms i faktycznie jest tego sporo ale czy jest mozliwosc uzyc jakiegos programu by zablokowac mozliwosc otrzymywania raportow doreczen przez niechcianego przesladowcy ? Tzn tak zablokowac numer by on po prostu dla kogos praktycznie nie istnial i wysylajacy nie otrzymywal tych raportow jak to jest w kazdym z programow typu blacklist itp . Zmiana numeru nie wchodzi w gre poniewaz nowy numer latwo od kogos zdobyc.

Z gory dzieki za pomoc !

Połączone: Listopad 05, 2013, 16:26:50
ewentualnie czy jest jakis problem ktory nie bedzie "przenosil" polaczen i smsow do historii ? tylko calkiem automatycznie kasowal je ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2013, 16:26:50 wysłana przez arekarek14 »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: blokowanie sms
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2013, 19:36:23 »
CM 10.2 (nie wiem czy 10.1 też) posiada opcję blokowania połączeń i SMSów, ale nie wiem jak wygląda kwestia raportów doręczeń. Choć ze względu na wbudowanie w system jest szansa, że blokada następuje jeszcze przed wysłaniem raportu. Aplikacja raczej nigdy nie "wepnie" się tak głęboko, żeby przechwycić SMSa zanim system zdąży cokolwiek z nim zrobić.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

don.kamillo

Odp: blokowanie sms
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2013, 11:30:49 »
Obawiam się, że z raportami nic nie zrobisz.
Tu jest natomiast program, który może usuwać SMSy "w locie", nie będą one zapisywane w pamięci urządzenia, podobnie chyba będzie z połączeniami (automatyczne odrzucanie bez powiadomienia na pasku notyfikacji):
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm&hl=pl