Android po polsku! Juz niedługo ;)

  • 8 Odpowiedzi
  • 5577 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline CePeK

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dni z życia Androida
  • Sprzęt: HTC Diamond, Era G1, HTC Universal
Android po polsku! Juz niedługo ;)
« dnia: Kwiecień 29, 2009, 15:26:28 »
“Warszawa, 29 kwietnia 2009 r.

Informacja prasowa

Nowe oprogramowanie i język polski w Era G1 z Google™

Użytkownicy Era G1 z Google™ będą mogli korzystać z menu i funkcji w języku polskim. Udostępnione zostaną również nowe aplikacje, które rozszerzą możliwości telefonu.

Dotychczasowi użytkownicy Era G1 będą mogli nieodpłatnie pobrać aktualizację oprogramowania oraz dokonać jej automatycznej instalacji za pomocą funkcji Over The Air. Informacja o dostępności nowych aplikacji zostanie przesłana na telefon w pierwszych dniach maja.

Dzięki nowemu oprogramowaniu, użytkownicy Era G1 będą mogli wybrać pomiędzy dotychczasową klawiaturą a nową ekranową. Nowością jest możliwość automatycznej zmiany położenia ekranu przy korzystaniu z przeglądarki internetowej czy poczty email.

Amatorzy filmów będą mogli wykorzystywać 3,2-megapikselowy aparat zainstalowany w telefonie Era G1 do kręcenia filmów a następnie odtwarzać je na ekranie telefonu. Najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem jest funkcja bezpośredniego umieszczania filmów na YouTube™, która pozwala na ich prezentowanie nie tylko przyjaciołom i znajomym, ale również wszystkim użytkownikom tego popularnego na całym świecie serwisu. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość przesyłania zdjęć wykonanych za pomocą Era G1 bezpośrednio do serwisu Picasa Web Album™. Programiści systemu Android unowocześnili również funkcję audio. Po zainstalowaniu najnowszego oprogramowania, aparat Era G1 można, za pomocą Bluetooth, zsynchronizować z urządzeniami samochodowymi oraz zestawami słuchawkowymi (oprogramowanie jest kompatybilne z profilem A2DP).

Poza udostępnieniem powyższych aplikacji, najnowsza wersja oprogramowania wprowadza nowe elementy graficzne (widżety), dostępne, między innymi, dla funkcji kalendarza i odtwarzacza muzyki. Pozostałe zmiany dotyczą funkcji zoom, obsługi poczty elektronicznej oraz przeglądarki internetowej.”

Informacja prasowa z: Biuro Prasowe sieci Era
Źródło: AndroidOS

*

Offline SkyVT

  • *
  • 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1
Odp: Android po polsku! Juz niedługo ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2009, 19:27:03 »
no nie, a już myślałem, że go wykluczyłem z listy telefonów, ale z takimi opcjami znów wydaje się łakomym kąskiem ;)

*

Offline CePeK

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dni z życia Androida
  • Sprzęt: HTC Diamond, Era G1, HTC Universal
Odp: Android po polsku! Juz niedługo ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2009, 19:42:52 »
Szczerze mówiąc, to ten angielski w żaden sposób nie przeszkadza (mówi to osoba która uczyła się 11lat francuskiego i angielskiego zna ledwo podstawy :P )
Większość pobieranych aplikacji niestety i tak jest w obcym języku.  :-|

Jednak nie ukrywam, że miło będzie zobaczyć rodzimy język na G1 :D

PS. No ale same opcje tak jak mówisz - kuszą ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2009, 19:53:53 wysłana przez CePeK »

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Android po polsku! Juz niedługo ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:34:19 »
Toż to świetne informacje. W sumie nie spodziewałem się, że zobaczę szybko androida w rodzimym języku. Coraz bardziej podoba mi się g1 i chyba zostanę z nim na dłużej :D

*

Offline rammiro

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • Android
  • Sprzęt: G1, P1, X1, HTC Magic, Diamond 2, Touch Pro 2, SE Paris
Odp: Android po polsku! Juz niedługo ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2009, 16:41:27 »
Dokładne zmiany na oficjalnym niedostępnym ogólnie dokumencie ery: http://rapidshare.com/files/227684631/erag1.pdf


 Ciagla kryptoreklama swojego forum. Chcesz odpowiedziec to zacytuj tekst albo podaj link do oryginalnego zrodla albo podaj odpowiedz tutaj a nie ciagle odsylanie do innego forum. (OleYek)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 00:25:55 wysłana przez OleYek »
Siemens M35i -> Nokia 3310 -> S ME45 -> N 3100 -> M C550 -> C975 -> SE D750i -> K800i -> P1i - HTC TyTN -> HTC Diamond 2 -> Era G1 - X1 - HTC Magic

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Android po polsku! Juz niedługo ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2009, 22:23:21 »
Dzisiaj wyświetliła mi się informacja o dostępnej aktualizacji. Po jej przeprowadzeniu w Settings/Locale&text pojawił mi się nasz Ojczysty język do wyboru. Teraz mam już wszystko po Polsku. Nie miałem dziś czasu na zabawę dlatego nie wychwyciłem jeszcze konkretnych zmian (poza językiem oczywiście). W Market dalej nie ma dostępu do płatnych aplikacji niestety.

Odp: Android po polsku! Juz niedługo ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:06:05 »
I co z tym G1 po polsku? Jakies newsy?

*

Offline baggus

  • Ekspert Android
  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: Android po polsku! Juz niedługo ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2009, 22:58:31 »
Troche przespałeś chyba. Zarówno G1 dostał aktualizacje do cupcake w Erze i jest język polski jak i Magic, który wchodzi do Orange ma nasze krzaczki.
HTC Wizard-->Dell Axim X51v-->Toshiba G900-->Hp Ipaq 214-->Toshiba G900-->HTC Dream-->HTC Magic

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Android po polsku! Juz niedługo ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:30:36 »
to zes odkopal starocia....
Evendim na prezydenta!