Kilka pytan przed zakupem

  • 58 Odpowiedzi
  • 10632 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 13, 2009, 16:38:28 »
Generujesz plik goldcard, wgrywasz za pomoca dd na karte (sry winetu - tutaj windows pokazuje swoje braki w konsoli....)

ale jest obejście na windows tego problemu - używasz programu QMAT w wersji 4.24 (do pobrania z archiwum na stronie producenta) i nie musisz generować pliku goldcard.img, jest on nagrywany przez urządzenie z WM którego używasz jako czytnika karty która będzie używana w G1 jako GoldCard :)

działa - dziś o 3:11 sprawdziłem i hula :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline kiler129

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • [Loading .....]
    • REGULAMIN FORUM !!!!
  • Sprzęt: SIMPAD SL4, k750i, iPhone 3Gs 32GB iOS 4
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 14, 2009, 05:28:52 »
Generujesz plik goldcard, wgrywasz za pomoca dd na karte (sry winetu - tutaj windows pokazuje swoje braki w konsoli....)

ale jest obejście na windows tego problemu - używasz programu QMAT w wersji 4.24 (do pobrania z archiwum na stronie producenta) i nie musisz generować pliku goldcard.img, jest on nagrywany przez urządzenie z WM którego używasz jako czytnika karty która będzie używana w G1 jako GoldCard :)

działa - dziś o 3:11 sprawdziłem i hula :)

Po 1 wymagana jest pełna (płatna) wersja QMAT`a + urządzenie z WM. A to ze windows nie ma tak naprawde nic po za ping i tracert w konsoli to inna sprawa  :-|
Jestem jaki jestem i sie tego nie wstydze ;]

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 14, 2009, 08:44:17 »
Akurat w wersji 4.24 QMAT tej 10 minutowej (musi to byc wersja demo 4.24 gdyz w poznijeszych jest rzeczywiscie zablokowane!) da sie wygenerowac tego goldcard :)

Nie po to podaje by sie klocic, a po to by pokazac ze jest alternatywa dla osob niewiele majacych wspolnego z linuxem ;) wiem ze to dziala bo sam tak robilem :)

A o brakach w duzym windowsie mozemy ponarzekac ale od tego jest hyde park ;)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline ohsodw1

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Dream, NavRoad Q1
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 15, 2009, 10:46:31 »
W takim razie bardzo się cieszę ze jestem posiadaczem Wizarda :D co prawda w nim częściej dotyk nie działa niż działa, ale może dam jakoś radę. Podpytam trochę o tutka do tego sposobu. Ten QMAT to program Windowsowy (nie WM) i to on korzystajac z Wizarda będzie generował plik na karcie. Muszę mieć ten CID tak czy owak czy on sam się tym zajmie? i czy mam wprowadzić Wizarda w stan ze służy dosłownie jako czytnik kart (mam taki programik WM5torage) czy podłączyć przez Active Sync? Byłoby miło gdyby to było opisane jak tego dokonać gdzieś w dobrym miejscu - np w FAQ przyklejonym. Podejmiesz się tego beju69?
komunikatory: nokia 9500, 9300; PPC: HTC Wizard (spv m3000), HTC Universal; OS X: iPhone (1G) 16GB; Android: Era G1 (HTC Dream); WinCE: NavRoad Q1

*

Offline baggus

  • Ekspert Android
  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 15, 2009, 11:54:01 »
Punkt 2b: /index.php?title=Od_ROOT_do_HERO]http://wiki.[*****]/index.php?title=Od_ROOT_do_HERO Tylko zamiast samemu wpisywać Cida wystarczy kliknąć na Get SD Card Serial Number from Wince Device. Ja tak robiłem i Beju też.
HTC Wizard-->Dell Axim X51v-->Toshiba G900-->Hp Ipaq 214-->Toshiba G900-->HTC Dream-->HTC Magic

Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 15, 2009, 18:02:01 »
hej pytanie :)
chcialem kupic g1 bo mi sie moj i780 nudzi powoli :) nie mam zadnego pakietu danych i sie zastanawiam czy bez neta mozna normalnie uzytkowac tel??  aktualizacje bede sciagal w domu gdzie mam wi fi ... ale tak chcialem widziec czy tel bedzie normalnie dzialal bez neta :) bo cos slyszalem ze jak sie wlacza to trzeba sie na gmail zalogowac czy cos :)

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 15, 2009, 19:34:37 »
przy pierwszym włączeniu musisz podać swoje dane gmail :P potem spoko luz o ile system sam w sobie nie ma opcji wylaczenia pobierania danych tak jest duzo programów które to potrafią od apndroid :) takze nie ma problemu choc nie powiem android nie online jest troche uposledzony i traci czesc swoich atutów (pełna kompatybilnośc z projektami big G)
Evendim na prezydenta!

*

Offline kiler129

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • [Loading .....]
    • REGULAMIN FORUM !!!!
  • Sprzęt: SIMPAD SL4, k750i, iPhone 3Gs 32GB iOS 4
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 15, 2009, 21:53:31 »
W takim razie bardzo się cieszę ze jestem posiadaczem Wizarda :D co prawda w nim częściej dotyk nie działa niż działa, ale może dam jakoś radę. Podpytam trochę o tutka do tego sposobu. Ten QMAT to program Windowsowy (nie WM) i to on korzystajac z Wizarda będzie generował plik na karcie. Muszę mieć ten CID tak czy owak czy on sam się tym zajmie? i czy mam wprowadzić Wizarda w stan ze służy dosłownie jako czytnik kart (mam taki programik WM5torage) czy podłączyć przez Active Sync? Byłoby miło gdyby to było opisane jak tego dokonać gdzieś w dobrym miejscu - np w FAQ przyklejonym. Podejmiesz się tego beju69?

Troche sie zagmatwales. Plik nie jest generowany na samej karcie a wgrywane sa dane do poczatkowych sektorow karty (do mbr konkretnie mowiac). Daje to tylko tyle ze telefon mozna flashowac z tej karty (normlanie wywala Not Allowed).
Cid i reszta zabaw => pliki update na karcie.
Jestem jaki jestem i sie tego nie wstydze ;]

*

Offline ohsodw1

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Dream, NavRoad Q1
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 17, 2009, 23:19:57 »
Witam ponownie, ale juz inaczej bo pisze tego posta z G1 :D wyczytalem sobie ze ma byc dostepny soft 2.0 niedlugo. Czy powinny byc jakies problemy zeby go wgrac po root? Albo czy w ogole to ma sens?  No I jeszcze taka mala rzecz - jeszcze nie dzialaja mi wibracje przy smsach.. Ale mysle ze zaraz to wyczaje xD
komunikatory: nokia 9500, 9300; PPC: HTC Wizard (spv m3000), HTC Universal; OS X: iPhone (1G) 16GB; Android: Era G1 (HTC Dream); WinCE: NavRoad Q1

*

Offline kiler129

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • [Loading .....]
    • REGULAMIN FORUM !!!!
  • Sprzęt: SIMPAD SL4, k750i, iPhone 3Gs 32GB iOS 4
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 17, 2009, 23:41:49 »
Witam ponownie, ale juz inaczej bo pisze tego posta z G1 :D wyczytalem sobie ze ma byc dostepny soft 2.0 niedlugo. Czy powinny byc jakies problemy zeby go wgrac po root? Albo czy w ogole to ma sens?  No I jeszcze taka mala rzecz - jeszcze nie dzialaja mi wibracje przy smsach.. Ale mysle ze zaraz to wyczaje xD

Nie bedzie problemu z wgraniem :)

Ja natomiast przez brak dobrego playera rozwazam powrot do ip 3g  :P
Jestem jaki jestem i sie tego nie wstydze ;]

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 18, 2009, 08:07:36 »
Witam ponownie, ale juz inaczej bo pisze tego posta z G1 :D wyczytalem sobie ze ma byc dostepny soft 2.0 niedlugo. Czy powinny byc jakies problemy zeby go wgrac po root? Albo czy w ogole to ma sens?  No I jeszcze taka mala rzecz - jeszcze nie dzialaja mi wibracje przy smsach.. Ale mysle ze zaraz to wyczaje xD

Nie bedzie problemu z wgraniem :)

Ja natomiast przez brak dobrego playera rozwazam powrot do ip 3g  :P


A ja stęskniłem się za androidem i rozważam powrót do niego. Czekam jednak aż pojawi się jakieś sensowne urządzenie. Miałem g1, który niestety nie w pełni mnie zadowolił. Czekam na coś podobnego, ale lepiej wykonanego i z mocniejszą baterią. Niestety następcy g1 jak na razie nie widać. Urządzenia bez klawiatury niestety w moim przypadku odpadają. 

*

Offline ohsodw1

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Dream, NavRoad Q1
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 18, 2009, 09:20:32 »
To znów ja i mnóstwo pytań:
1. Czy dlugie przytrzymanie Home wyświetla działające w tle taski, czy tylko ostatnio 6 wlaczonych programów i dlaczego tylko tyle (root to zmienia?)
2. Przesiadłem się z super wrażliwego na dotyk iPhone i w HTC Dream mam póki co problemy z dotykiem, czy jest to możliwe ze przez folie ochronna, oryginalnie nałożona, słabnie czułość dotyku?
3. Znalazłem taki program "metal detector" i jestem lekko wstrząśnięty tym, że to działa poprawnie. Ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć jak on to robi? Kompas czy co? a może akcelerator... Sam już nie wiem..\
4. Jak wpisać polskie znaki? (długie przytrzymanie literki daje alternatywy, ale nie polskie znaki)
5. Czy jest aplikacja która pozwala wgrywać filmy youtube na karte pamieci by pozniej je odtworzyc?

Dzisiaj się mnie android pyta o update... ktoś wie o co kaman? :D czy to jest ten wspomniany 2.0?
komunikatory: nokia 9500, 9300; PPC: HTC Wizard (spv m3000), HTC Universal; OS X: iPhone (1G) 16GB; Android: Era G1 (HTC Dream); WinCE: NavRoad Q1

*

Offline Grinch

  • **
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • FS N520 -> Eten M700 -> HTC Dream -> HTC Desire
    • S24A Nagłośnienia obiektów
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 18, 2009, 10:33:17 »
No właśnie ...
Bawiłem się wczoraj G1. Rewelacja, no i mam pewien dylemat.
Prowadzę działalność (klienci, kontakty maile) - wiecznie zabiegany.
Od lat jestem Mac-userem, a więc "naturalnym by było" że posiadam iPhona. Otóż właśnie nie i tu jest kłopot, bo iPhon nie ma sprzętowej klawiatury i źle się pisze maile (w samochodzie na czerwonym świetle).

Szukam urządzenia z klawiatura.
Mocno powiązanego z internetem (strony załączniki pdf xls), mailami (załączniki, stały kontakt), kalendarzem (spotkania, terminy), itd itd.
Wziąłem do ręki G1 i puścić go nie chciałem :) Rewelacja.

Co zrobić? Czy są tu forumowicze którzy korzystają na codzień z OSX + G1?

Kolego fender80s - odnoszę wrażenie, że ty mnie zrozumiesz skoro pisałeś, że klawiatura jest koniczna, a do tego używałeś G1. Pomóż.
W tej chwili nie ma go w Orange, a w Erze jest z pakietem danych 500MB z taktowaniem co 100kB, bez sensu.
Mam nadzieje, że pojawi się w mojej sieci.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2009, 10:35:39 wysłana przez Grinch »

*

Offline baggus

  • Ekspert Android
  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 18, 2009, 12:24:58 »
ohsodw1
1. 6 ostatnio uruchomionych programów. Do działających procesów są programy jak np. Advanced Task Manager. To nie jest WM, tutaj sie procesów nie zamyka. Android robi to sam.
2. Też mam folie, więc cięzko mi określić. iPhonem bawiłem sie chwile i miał bardziej czuły dotyk.
3. Kompas, który wykrywa zmiany w polu magnetycznym(lub coś w tym stylu)
4. Na klawiaturze ekranowej czy normalnej? Do pisania na normalnej polecam Polską Klawiaturę Programisty. Wtedy polskie znaki masz poprzez prawy alt+klawisz czyli tak jak na komputerze.
5. Youtube downloader.
Jest teraz jakaś aktualizacja, ale to nie 2.0. 2MB zajmuje tylko więc to coś drobnego.
HTC Wizard-->Dell Axim X51v-->Toshiba G900-->Hp Ipaq 214-->Toshiba G900-->HTC Dream-->HTC Magic

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 18, 2009, 12:58:46 »
grinch
Taktowanie co 100kb? Po prostu nie rozlaczaj G1 z internetem. U mnie jest na stale podlaczony i juz :) no chyba ze chcesz go uzywac jako telefon...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Grinch

  • **
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • FS N520 -> Eten M700 -> HTC Dream -> HTC Desire
    • S24A Nagłośnienia obiektów
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 18, 2009, 13:36:57 »
grinch
Taktowanie co 100kb? Po prostu nie rozlaczaj G1 z internetem. U mnie jest na stale podlaczony i juz :) no chyba ze chcesz go uzywac jako telefon...
Prawdę powiedziawszy, nie korzystałem z takiego telefonu (tego typu, z netem) i nie bardzo wiem czego się spodziewać.
Pakiet internetowy w Erze ma "tylko" 500MegaB.
Mało, dużo??
Wiadomo, że "główny" dostęp do internetu każdy z nas ma w domu lub biurze, a tu jest potrzebny do maili. Więc powinno starczyć.
Czytałem w którymś wątku, że przy usypianiu rozłącza połączenie ...
A ponadto ściąganie (sprawdzanie) nowej poczty, nawet gdy nie ma nowej poczty.
Czy możesz mnie poprawić i uświadomić?

PS: Pisałem maila do mojego konsultanta biznesowego w Orange - powiedział, że u nich nie ma HTC Dream i nic nie poradzi.
Więc analizuje i biorę pod uwagę możliwość przejścia do Ery. Rachunki mam co miesiąc na poziomie 190zł. Ale to juz off topic ... przepraszam.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2009, 13:43:51 wysłana przez Grinch »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 18, 2009, 14:26:13 »
Na poczte 500 mb starczy z zapasem.  Jesli bedziesz intensywnie przegladal www i youtube to jasne ze nie starczy.

W orange jest htc magic (bez klawiatury)
W erze jest htc dream (g1 - z klawiatura)

W plusie... za jakis czas pewnie bedzie i7500 ale to nie za szybko ;)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline ohsodw1

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Dream, NavRoad Q1
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 18, 2009, 15:28:14 »
Moze nie wprowadze rewolucji, ale ten update to jezyk polski dla Androida! Dodatkowo zmieniony napis "ANDROID" przy starcie systemu. Wiecej zmian narazie nie widze..
komunikatory: nokia 9500, 9300; PPC: HTC Wizard (spv m3000), HTC Universal; OS X: iPhone (1G) 16GB; Android: Era G1 (HTC Dream); WinCE: NavRoad Q1

*

Offline baggus

  • Ekspert Android
  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 18, 2009, 15:37:13 »
To dostałeś poprzednią aktualizacje do cupcake. Od wczoraj jest jeszcze następna, która waży 2MB i wizualnie poza napisaem CRC43 na CRC1 nic chyba nie zmienia.
HTC Wizard-->Dell Axim X51v-->Toshiba G900-->Hp Ipaq 214-->Toshiba G900-->HTC Dream-->HTC Magic

*

Offline ohsodw1

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Dream, NavRoad Q1
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 18, 2009, 22:49:59 »
Kolejne pytanie:
Jest jakiś sposób by program do smsów nie robił mi takiego dowcipu i po przekroczeniu kilku smsów w jednym robił z tego mms? Ja akurat mam bardzo dobry plan taryfowy i jest mi wygodniej wyslać nawet 30smsow niz jeden mms... Jakiś alternatywny program czy raczej jakas opcja która przeoczyłem?
komunikatory: nokia 9500, 9300; PPC: HTC Wizard (spv m3000), HTC Universal; OS X: iPhone (1G) 16GB; Android: Era G1 (HTC Dream); WinCE: NavRoad Q1

*

Offline kiler129

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • [Loading .....]
    • REGULAMIN FORUM !!!!
  • Sprzęt: SIMPAD SL4, k750i, iPhone 3Gs 32GB iOS 4
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 18, 2009, 22:57:52 »
Kolejne pytanie:
Jest jakiś sposób by program do smsów nie robił mi takiego dowcipu i po przekroczeniu kilku smsów w jednym robił z tego mms? Ja akurat mam bardzo dobry plan taryfowy i jest mi wygodniej wyslać nawet 30smsow niz jeden mms... Jakiś alternatywny program czy raczej jakas opcja która przeoczyłem?

SMS ma limit sklejania ;)
Bodajrze jest to 1680 znakow.
Jestem jaki jestem i sie tego nie wstydze ;]

*

Offline ohsodw1

  • **
  • 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Dream, NavRoad Q1
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 19, 2009, 01:43:19 »
Spokojnie - skleilem moze 4 czy 5 a on juz zamienil na MMS.. rano sprawdze pare programow do smsow
komunikatory: nokia 9500, 9300; PPC: HTC Wizard (spv m3000), HTC Universal; OS X: iPhone (1G) 16GB; Android: Era G1 (HTC Dream); WinCE: NavRoad Q1

Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 04, 2009, 12:26:05 »
Sorrry za pytanie  - G1 musi byc zrootowany zebym dejmy na to mogl zainstalowac Sygic - program do GPS bo sie pojawil - bo wszelkie programy instalujemy na karcie tak ? Przepraszam za lamerskie pytania  G1 bede mial w srode na razie duzo czytam forum i chce byc przygotowany.
Pozdrawiam.

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 04, 2009, 12:46:53 »
Prawdę powiedziawszy, nie korzystałem z takiego telefonu (tego typu, z netem) i nie bardzo wiem czego się spodziewać.
Pakiet internetowy w Erze ma "tylko" 500MegaB.

Ja się ratuję w ten sposób, że w domu i w pracy mam WiFi, do których mój G1 się loguje automatycznie i wtedy nie korzysta z GSM.
Większość czasu spędzam(y) w tych dwóch miejscach, więc ta mała reszta - dopust boży. 500 MB powinno wystarczyć.
Ale, faktycznie, Android łyka te bajty jak byk kartofle. Nawet jak - pozornie - śpi.

*

Offline Grinch

  • **
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • FS N520 -> Eten M700 -> HTC Dream -> HTC Desire
    • S24A Nagłośnienia obiektów
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 06, 2009, 16:10:36 »
Mój G1, korzysta z netu tylko na GSM. Mimo, że mam w domu WiFi, to nie włączam w telefonie.
250Mega w miesiącu, to max!!
Skonfigurowane maile, ściąganie wiadomości, korzystanie z Google Maps, synchronizacja z Google.
Więc nie łyka wcale dużo danych. Wręcz przeciwnie, bardzo mało.
Ja mam pakiet 1 Giga ... i nie wiem po co aż tyle :)

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 09, 2009, 21:06:12 »
Myślę, że silnie jest to zależne od używanych pakietów softu i widgetów. Ja np. mam pełny zestaw guglowy (łącznie z RSS), pogodę, feedy Twittera, Palringo - to te zestawy, które permanentnie są on-line. Ile one zużywają bajtów - nie wiem, bo nie kontroluję. Wiem tylko, że "wychodzi dużo".
Pomijam używanie przeglądarki internetowej, Google Maps, Marketu, czy innych Shazamów lub ShopSavvy, bo to zależy już od indywidualnej aktywności usera.

Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 04, 2009, 16:06:36 »
da sie w g1 uzywac naviexpert bez rootowania go ?

piszecie o tym rootowaniu jakby to byla normalna sprawa i ze jak trzeba bedzie oddac do serwisu to sie w gra orginalny rom, ale przeciez jak telefon padnie to nie ma rady i te pare setek idzie do kosza

*

Offline Grinch

  • **
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • FS N520 -> Eten M700 -> HTC Dream -> HTC Desire
    • S24A Nagłośnienia obiektów
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 04, 2009, 16:32:21 »
No cóż - trochę racji chyba masz. Ja mojego zrootowałem i jestem zadowolony. Ale to chyba offtopic ... więc kolega poszuka odpowiedniego wątku.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Kilka pytan przed zakupem
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 04, 2009, 23:48:17 »
da sie w g1 uzywac naviexpert bez rootowania go ?

piszecie o tym rootowaniu jakby to byla normalna sprawa i ze jak trzeba bedzie oddac do serwisu to sie w gra orginalny rom, ale przeciez jak telefon padnie to nie ma rady i te pare setek idzie do kosza

wiesz, jest proste rozwiązanie - kupić taniej bez gwarancji i bawić się dowolnie. Lepiej uwalić sprzęt bez gwary za 500-600 zł niż nowy, z "gwarancją" za 1099 zł...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1