pioneer AVIC F900 BT a Automapa

  • 5 Odpowiedzi
  • 16083 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pioneer AVIC F900 BT a Automapa
« dnia: Styczeń 09, 2019, 08:10:57 »
Jako nowy klubowicz witam wszystkich i pozdrawiam.
Potrzebuję pomocy przy mojej nawigacji ,a dokładnie : Mam AVIC F900 BT z mapą z 2008 roku a słyszałem że łatwiej wgrać na to automapę niż aktualizować oryginalną navi. Jest lub był taki czarodziej  :D na forum -mesiek140 który pomagał w tym procesie. No chyba że ktoś inny poradzi jak do tego tematu podejść . Jeżeli wybrałem zły dział to proszę moderatora o wklejenie tego we właściwy. Pozdrawiam.

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: pioneer AVIC F900 BT a Automapa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2019, 12:27:15 »
Ale w sensie że co ?  odblokowanie divajsa czy chcesz AM ukraść ?  :E   

to pierwsze tu masz wątek  :  https://pdaclub.pl/forum/nawigacje-pna-pnd-ogolnie/pioneer-avic-f900bt-odblokowanie/   
to drugie  - nie to forum
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 12:40:25 wysłana przez RUKAT »
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

Odp: pioneer AVIC F900 BT a Automapa
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2019, 13:37:36 »
Jestem trochę zielony w tych sprawach ,ale z tego co się oriętuję to trzeba ją najpierw ją odblokować .
Nie oriętujesz się jak złapać kontakt z mesiek140 bo to było już trochę czasu a było on zalogowany jako gość

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: pioneer AVIC F900 BT a Automapa
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2019, 21:05:10 »
Dokładnie to Ci krok po kroku nie powiem bo dawno tego nie robiłem  ale  nie były to czary więc można ogarnąć., Cały problem to uruchomienie menedżera plików. Jak to zrobisz to instalujesz w komputerze AM na kartę, kartę przkładasz do nawigacji i menadżerem zmieniasz ścieżkę dostępu przycisku navigacja tak żeby prowadziła do pliku. . exe od AutoMapay . Da radę, spróbuj

PS. Czasami trzeba zmienić nazwę pliku exe AutoMapay tak żeby nazywał się jak ten od oryginalnej navi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 21:10:00 wysłana przez RUKAT »
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: pioneer AVIC F900 BT a Automapa
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2019, 09:40:48 »
By to miało ręce i nogi, trzeba zrobić pełne odblokowanie (np. Avic Net), bo choć można wejść w tzw. Testmode (coś jak wspomniany przez Kolegę Rukat menadżer plików) i odpalić w nim AM, to używanie urządzenia w tym trybie jest zupełnie nieergonomiczne (nie działają żadne multimedia). Bez problemu można znaleźć opisy instalacji Avic Net w internecie (po angielsku, rosyjsku, włosku), a sprowadza się to do przygotowania pendrive, lub karty SD z odpowiednią zawartością i wgrania wszystkiego na pamięć radia. Pojawia się potem możliwość odpalania np. Automapy - warto licencję przypisać do karty, wtedy w razie czego można używać też w innych nawigacjach.

Odp: pioneer AVIC F900 BT a Automapa
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:41:26 »
Witam , mam już na karcie odblokowanie , teraz tylko AM do tego i zobaczymy czy dam radę . Dam znać jak zainstaluję