Możliwośc przelożenia Automapy??

  • 7 Odpowiedzi
  • 23475 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Możliwośc przelożenia Automapy??
« dnia: Lipiec 22, 2012, 20:46:33 »
Witam

Mam pytanko posiadam nawigacje Nokia 500 z Automapą EU oczywiście legal w wersji 6.10 i niestety moja navi umarła ze wzgledu wpadniecia do środka gniazda ładowania.  Mam mozliwosc przełozenia Automapy do Asusa A696 i mam pytanko czy wszystko bedzie działac czy nie bedzie wogóle chodzic??

Prosze o szybką pomoc

Pozdrawiam

I

*

Offline SpokoKoko

  • **
  • 220
  • Pozdrowienia / Regards / Mit freundlichen Gruessen
  • Sprzęt: SE Live (android GB 2.3.4) | HTC HD2
Odp: Możliwośc przelożenia Automapy??
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2012, 20:55:51 »
Napisz do automapy, żeby zwolnili ci licencję ze starego urządzenia i wtedy zainstalujesz program od nowa na drugim urządzeniu.
android: aAM 1.4.1 (mapa 1209 PL) ; naviexpert 8.x

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: Możliwośc przelożenia Automapy??
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2012, 21:01:35 »
Dodam od siebie bo mam wspomnianego przez Ciebie Asusa. Licz sie z tym ze AM bedzie juz na tym sprzecie chodzila ostatnim tchem. A jak dodatkowo wlaczysz obsluge LD to bedzie bardzooo krucho !

Odp: Możliwośc przelożenia Automapy??
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2012, 21:04:20 »
Zawsze można podkrecic procek w Asusie i powinno to trochę pomóc... :D

Ewentualnie mam możliwośc zakupu MIO p350/550 wiec co zrobic w takim przypadku czy na MIO bedzie lepiej chodzic??
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2012, 21:52:22 wysłana przez sphinx64 »

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Możliwośc przelożenia Automapy??
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2012, 22:04:29 »
Dodam od siebie bo mam wspomnianego przez Ciebie Asusa. Licz sie z tym ze AM bedzie juz na tym sprzecie chodzila ostatnim tchem. A jak dodatkowo wlaczysz obsluge LD to bedzie bardzooo krucho !

Nie sądzę, żeby sprzęt był tutaj dużym ograniczeniem. Nawet na starych sprzętach AM działa w miarę sprawnie. Co innego, gdy są problemy z błędami, niewłaściwym formatem (np źle działający czytnik kart! - tak, tak ostatnio miałem problem z czytnikem, którego używałem przez lata bezproblemowo. Nadal działa, tylko generuje błędy! Nawet nie wiem, czy to nie jest tylko problem z konkretną kartą w konkretnym czytniku, a może jeszcze winien adapter  :mysli:). W każdym razie, po użyciu innego czytnika wszystkie problemy zniknęły. I nie jest to moje pierwsze doświadczenie w tym temacie. Ogólnie - karty pamięci i ich czytniki to bardzo kapryśna technologia.

Odp: Możliwośc przelożenia Automapy??
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2012, 22:10:49 »
Znaczy to ze nie zauważe zadnej róznicy jesli chodzi o prace Automapy 6.10 EU czy to bedzie Asus A696 czy Mio p350/550??

I oby dwa palmtopy beda działały podobnie??


*

Offline andrep

  • ***
  • 432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MioP550,VivoS6,Samsung M51 AM PL Android i AA
Odp: Możliwośc przelożenia Automapy??
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2012, 22:34:52 »
Witam
Ja od 2006 r używam sprzętu jak w podpisie i na razie problemów z AM żadnych nie mam.
Pozdrawiam

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Możliwośc przelożenia Automapy??
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2012, 22:36:53 »
Asusa A696 nie testowałem, ale sądzę, że różnice będą niewielkie. Mio P550 działa sprawnie. A jest to sprzęt sprzed ładnych kilku lat.