instalacja AM zakupionej na PDAclub

  • 13 Odpowiedzi
  • 15959 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
instalacja AM zakupionej na PDAclub
« dnia: Październik 03, 2019, 19:04:37 »
Sorry jesli było, ale miałem długą przerwę. Kupiłem dzisiaj na PDAclub licencję AM na 2 lata. Już zaplacona. Jaki dalszy tok. Skąd pobiera się apk i jak postępować dalej. Z góry dziękuję za pomoc i cierpliwość.  pozdr

*

Offline matmic

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mateusz Miciński
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S21 Ultra
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2019, 19:09:30 »
Hej,

Jeśli kupiłeś dla Androida: pobierz ze sklepu Google Play, zainstaluj mapy i wpisz licencją oraz mail.
Jeśli kupiłeś dla Windows: pobierz stąd https://www.automapa.pl/o-aplikacji/wam/#pobierz, zainstaluj, wpisz numer licencji i mail.

Gotowe :)
Samsung Galaxy S21 Ultra
Microsoft Surface Pro 6

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2019, 20:28:35 »
Jak android to zainstaluj i poczekaj 7dni. Przez tydzień działa bez licencji więc szkoda marnować.
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2019, 23:03:08 »
Dzieki. Ma być na tablecie, ale w sklepie widzę tylko AM air beta. Czy moze być apk pobrana ze strony Automapy? pozdr

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2019, 08:06:03 »
Tak .Może być tylko będziesz musiał w ustawieniach zaznaczyć instalację programu z nieznanego źródła ale o to tablet sam zapyta przy instalacji
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2019, 13:42:57 »
Jest to zaznaczone, ale wyskakuje przy instalowaniu "błąd parsowania pakietu". Czyzby moja wersja Androida była za stara? To wersja 4.0.4. Mozna to jakoś obejść?  pozdr

Połączone: Październik 04, 2019, 18:05:21
Jeśli kupiłem licencję wczoraj, to kiedy będzie aktywna. Na stronie AM weryfikacja mówi, że nie ma takiej licencji. pozdr
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2019, 18:05:21 wysłana przez hipeck »

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2019, 11:59:48 »
no niestety trochę zacząłeś od tyłu. Trzeba było najpierw zainstalować ,AM działa 7 dni bez licencji więc jest dość czasu aby wykupić subskrypcję a od razu wiesz czy będzie działać. U ciebie jest za stary android , w GP w wymaganiach  napisano 4.1 i nowszy. Teraz pozostaje Ci aktualizować androida ,jak nie ma nowszego to wgrać jakiegoś customa  opartego na andku wyższym niż 4.1 albo wymienić tablet. O licencję się nie martw pewnie nie zaksięgowano jeszcze wpłaty i dlatego jej nie ma a jak już ją będziesz miał to i tak zacznie swój bieg dopiero jak wpiszesz ją do uruchomionej AM . Główny twój problem to żeby AM dała się uruchomić bo jak pisałem i tak przez 7 dni to na pewno zaksięgują
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2019, 12:05:37 wysłana przez RUKAT »
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2019, 12:08:46 »
Dzięki. Będę próbował wgrać nowszego Androida. Szkoda mi wymieniać tablet. To Samsung Galaxy Tab 2 z modemem 3G. Spisuje się świetnie, doskonale łapie sygnał GPS.  pozdr

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2019, 15:08:53 »
No to  : Ustawienia > (Więcej) > Urządzenie > Aktualizacja oprogramowania > aktualizuj   :grin:   Z tego co widzę to powinien być 4.2.2   (Tylko najpierw beckup danych żeby sobie kłopotu nie narobić .)  Jak wyjdzie aktualizacja to AM powinna być widoczna w GP  pozdrawiam
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2019, 22:38:12 »
W ustawieniach nie ma aktualizacji , przez Samsung "Kies" też nic. Pozostaje pewnie Odin, ale to już nie moja półka. Jak znajdę kogoś, kto zrobi w przystępnej cenie to tak. Na razie znajomy dał mi apk 5.2.7 bo zrezygnował z aktualizacji. Wystartowało, aktywowałem licencję i działa dobrze.  pozdr

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 06, 2019, 23:51:45 »
przez jakiś czas tak można ale któraś kolejna aktualizacja przestanie być kompatybilna z tą wersją apki. A z ciekawości .Masz Galaxy Tab 2 10" czy 8"  bo widziałem gdzieś w specyfikacji że 10" ma androida 4.2.2
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline hipeck

  • **
  • 212
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 06, 2019, 23:57:24 »
To leciwy model 7 cali, ale z modemem 3G i działa bardzo przyzwoicie.  pozdr

*

Offline MojPan

  • 5
  • Sprzęt: Galaxy S4
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 02, 2023, 19:44:42 »
CRDroid doskonale sprawuje się na Samsungach (z rootem). Ja testuję od roku na S4 i9505. Kawał dobrej roboty (Android 6.0).

*

Offline rwey

  • 1
  • Sprzęt: mx89
Odp: instalacja AM zakupionej na PDAclub
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 22, 2023, 01:13:43 »
wystarczy pobrać go z Google Play.
tunnel rush