automapa z telefonu na nawigacje

  • 3 Odpowiedzi
  • 20687 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

automapa z telefonu na nawigacje
« dnia: Listopad 05, 2012, 21:43:47 »
witam
 mam legalną automapę w omni, czyli windows mobile 6.1 Omnie sprzedam, ale chciałbym automapę "przegrać" na urządzenie typu nawigacja z bierdonki. Tam o ile się nie mylę jest windows CE czy coś podobnego. Czy mój pomysł zadziała softwarowo i co na to producent automapy?
Pozdrawiam Tomasz

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: automapa z telefonu na nawigacje
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2012, 21:52:16 »
mam legalną automapę w omni, czyli windows mobile 6.1 Omnie sprzedam, ale chciałbym automapę "przegrać" na urządzenie typu nawigacja z bierdonki. Tam o ile się nie mylę jest windows CE czy coś podobnego. Czy mój pomysł zadziała softwarowo i co na to producent automapy?
Jeśli na tym urządzeniu jest WinCE v5 lub v6, to powinno zadziałać (http://www.automapa.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=53174). Jeśli masz ważną subskrypcję, napisz do supportu AM z prośbą o zwolnienie licencji (podając nr licencji i maila, na który dokonana jest rejestracja) i po tym, jak zwolnią, będziesz mógł bez problemu zainstalować na innym urządzeniu.


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: automapa z telefonu na nawigacje
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2012, 22:31:13 »
Jeśli masz ważną subskrypcję,

Nawet ten warunek nie musi być spełniony, sprawdzone wielokrotnie.

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: automapa z telefonu na nawigacje
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2012, 09:54:44 »
Nawet ten warunek nie musi być spełniony, sprawdzone wielokrotnie.
O widzisz, jak widać nie wiedziałem - dzięki za sprostowanie :).
Możliwe, że pokróliczkowało mi się z tym, że rejestracji nowej wersji wAM można dokonać tylko w okresie ważności licencji.


Pozdrawiam,
Ł.O.