Zepsułem :(

  • 5 Odpowiedzi
  • 19539 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Mariusz_

  • *
  • 62
  • Sprzęt: Eten M700
Zepsułem :(
« dnia: Sierpień 10, 2014, 19:10:45 »
Blow GPS43A, na allegro zakupilem przedluzenie licencji na AM PL, poszlo gladko, Miplo zaakceptowalo i zaktualizowalo POI, na stronie automapy podawalo, ze licencja so 2015

Probowalem zatem z poziomu urzadzenia zaktualizowac mape, pokazalo, ze do pobrania 350MB, ok. Poszlo, teraz restart i... dupa

'licencja dla innej platformy'

I nie wczytuje mapy. Oczywiscie wspaniala obsluga techniczna AM nie odpisala mi dzisiaj od rana a potrzebuje to to na jutro.

Jak to jest mozliwe, ze nie weryfikuje tego PRZED wgraniem nowej mapy. Macie moze jakis pomysl jak to zreanimowac?

Na tym GPS jest slot na karte ale mapa jest wgrana na wewn pamiec z tego co widze.


Pozdr,

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Zepsułem :(
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2014, 19:23:38 »
Spróbuj tak:
Ściągnij 'zwykły' instalator ze strony AM, uruchom i w opcjach do wyboru zaznacz tylko 'rejestruj'.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Mariusz_

  • *
  • 62
  • Sprzęt: Eten M700
Odp: Zepsułem :(
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2014, 13:19:09 »
Dzieki Marku,

na szczescie support AM w koncu odpisal ale musialem caps lockiem wyslac dwa maile... Cos tam u siebie klikneli i licencje aktywowalem.

Jak mozna skonstruowac program, ktory sie aktualizuje bez sprawdzania najpierw licencji. Niepojete, ze cos takiego w aplikacji co jest na rynku 10 lat

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Zepsułem :(
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2014, 14:39:18 »
Aktualizacja nie ma nic do ważności licencji.
Dzięki temu możesz sobie najświeższe mapy pooglądać i zobaczyć, jakie są cudowne a potem kupić program.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zepsułem :(
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2014, 15:00:54 »
No z licencją to mają problem. U mnie po przeniesieniu licencji na kartę ciągle (nawet kilka razy na godzinę) wyszarza i zamraża okno nawigacji wyświetlając komunikat, że nie może połączyć się z serwerem w celu jej sprawdzenia. Klikam OK i wraca do nawigacji. Ale to irytujące i niebezpieczne.

Suport coś kombinuje, nawet wraz z producentem sprzętu i nic. Tylko proszą o cierpliwość. A co byłoby gdybym nie miał dostępu do sieci? Okienko byłoby na okrągło?

*

Offline Mariusz_

  • *
  • 62
  • Sprzęt: Eten M700
Odp: Zepsułem :(
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2014, 17:56:59 »
Aktualizacja nie ma nic do ważności licencji.
Dzięki temu możesz sobie najświeższe mapy pooglądać i zobaczyć, jakie są cudowne a potem kupić program.

Jak to nic nie ma. Wchodze w AM do aktualizacji, pojawia sie piekne info 'oh mamy nowa mape, chcesz?' - no pewnie, 15 min pozniej nawigacja jest nieuzyteczna bo program nie sprawdzil, czy licencja pozwala mi na taka aktualizacje i jeden dzien przed wyjazdem zostaje z pudelkiem na ktorym moge se najwyzej mp3 posluchac bo brak licencji nie pozwoli mi na otworzenie nawet tej nowej mapy.

Na szczescie naprawili, przeprosili ale czy naprawia tak oczywisty bubel?