Prośba o pomoc

  • 2 Odpowiedzi
  • 1156 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline banan2oo9

  • 5
  • Sprzęt: XDA IIi
Prośba o pomoc
« dnia: Maj 10, 2009, 14:05:48 »
Witam wszystkich. Właśnie nabyłem mojego pierwszego PPC. No ale żeby nie było za fajnie to mam z nim problem. Otóż nie ładuje mi się bateria. Sprzedający powiedział, że należy zmienić baterię i wszystko będzie dobrze. No to zmieniłem i na nowej występuje ten sam problem. Nie wiem co można z tym zrobić. Czy to wina zepsutego gniazda ładowania? Proszę o jakieś wskazówki

Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2009, 14:27:13 »
Jeśli to nowa bateria lub była całkowicie rozładowana to spróbuj zostawić ja na kilka godzin w ładowarce, bo w przypadku startu urządzenia potrzebna jest dość duża moc.

*

Offline banan2oo9

  • 5
  • Sprzęt: XDA IIi
Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2009, 13:57:43 »
No, ale jak mi przyszła to udało mi się urządzenie odpalić. Chodziło bez problemu, ale gdy podłączyłem do ładowania, to niby pokazywało, że ładuje (charging...). Ale jak się rano obudziłem to bateria kompletnie rozładowana. I nic :/

Napisane: Maj 12, 2009, 15:09:38
Witam. Problem rozwiązany. W razie gdyby miał ktoś identyczny problem, to polecam dokładnie patrzeć co się kupuje. Moim problemem nie była bateria, urządzenie, tylko ładowarka. Uważajcie jakie ładowarki kupujecie. Muszą mieć przynajmniej na wyjściu: 5V 1A-2A :) Pozdrawiam