soft reset - jak zrobić?

  • 2 Odpowiedzi
  • 6723 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

soft reset - jak zrobić?
« dnia: Luty 11, 2010, 21:25:25 »
Witam serdecznie.
Od dłuższego czasu przeglądam forum i próbuję znaleźć odpowiedz na mój problem:
otóż przeprowadziłem instalcje ROMu do Alpine, na koniec wg instrukcji z podpiętego tematu należy wykonać soft reset... no i teraz pytanie jak to zrobić, prosiłbym dokłądny opis, co, w jakiej kolejności, jak długo?
Jaka jest różnica pomiedzy soft reset i hard reset, który to przycisk center button (chyba taką nazwę gdzieś przeczytałem).

Czy jest możliwe ze instalacja ROMu przebiegła pomyślnie (włącznie z wyświetleniem na ekranie urządzenia czegoś w rodzaju "upgrade compleet") i usmażenie w ten sposób tel? jedyne co w tej chwili działa to czerwona dioda sygnalziująca ładowanie
Jak przejść do trybu BT (w mojej sytuacji)

I na koniec uwaga  (prośba) żeby zrobić 'słownik' pojęć fachowych używanych na tym (i nie tylko tym) forum, wielu z nas (raczkujących w temacie) ułatwiłoby to czytanie waszych wątków
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 21:30:29 wysłana przez tomekohio »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: soft reset - jak zrobić?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2010, 21:37:43 »
Polecam instrukcję obsługi albo czytanie innych działów. Wszystkie modele HTC posługują się tą samą nomenklaturą. Poczytaj np. to:

http://pdaclub.pl/forum/kaiser/faq-kaiser-(htc-tytn-ii)-informacjesimlockrom-itp/
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: soft reset - jak zrobić?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2010, 22:20:07 »
Myślę że ta strona pomoże Ci w przyszłości:
poradnik newbie