MDA/XDA IIi - Kilka pytań...

  • 4 Odpowiedzi
  • 2506 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MDA/XDA IIi - Kilka pytań...
« dnia: Kwiecień 27, 2007, 15:41:22 »
Witam. 
Zamierzam kupić sobie XDA IIi ale nim to następi mam jeszcze kilka pytań.  .  . 
1.   Jak długo w nim trzyma bateria?
2.   Czy radzi sobie z aplikacjami do programowania (typu edytory php, C++, Delphi) oraz z E-bookami w jakości standardowej (które mają ok 1000 stron)?
3.   I tak na podsumowanie czy wogóle warto zawracać nim sobie głowę? (i czy cena 1000PLN za nówke to jest dobra cena?)

*

Offline mravel

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XDA IIi
Odp: MDA/XDA IIi - Kilka pytań...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2007, 22:07:39 »
Bateria trzyma w zaleznosci od tego co robisz. Jesli chodzisz od 8 do 18 z sluchawka bluetooth to siadzie po 1 dniu. Jesli uzywasz bez cisnien czyli jak telefonu i notatnika to 2-3 dni max. Jesli ogladasz filmy i bawisz sie to 7 godzin.
Poszukaj uzywanych na allegro sciagnietych z Anglii. Zanim kupisz popros by koles zrobil hard reset (lub jesli masz mozliwosc odbioru osobistego - sam go zrob) wtedy na ekranie kalibracji sprawdzisz czy ekran dotykowany jest w dobrym stanie (czesto kalibracja zaczyna sie od nowa i tak w nieskonczonosc - chociaz ekran dziala to nie jest w 100% dobry poniewaz system go nie rozpoznaje i nie moze ustawic, dopiero mocne uderzenia rysikiem w srodek krzyzyka pozwala przejsc kalibracje. Pomoc moze rozkrecenie i wyczyszczenie stykow ekranu dotykowego lub wymiana matrycy (czy czegos  tam) co na ebay'u kosztuje kolo 130-150 zlotych)

*

Offline misbond

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MDA/XDA IIi - Kilka pytań...
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2007, 17:59:38 »
a w polsce około 200 zeta z wysyłką bo właśnie zakupiłem (oczywiście nowy) wyświetlacz

*

Offline lakoles

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Himalaya, Samsung i780, HTC Vox
Odp: MDA/XDA IIi - Kilka pytań...
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2007, 16:08:00 »
a w polsce około 200 zeta z wysyłką bo właśnie zakupiłem (oczywiście nowy) wyświetlacz

a gdzie zakupiles wyswietlacz ?

*

Offline misbond

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MDA/XDA IIi - Kilka pytań...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2007, 23:43:22 »
http://www.lcdgsm.eu/index.php

zmiana ceny w sklepie około 265 zł