Czaerwona dioda, potrzebna bateria na próbę!!! Łódzkie

  • 3 Odpowiedzi
  • 3450 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline leleszek

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wildfire S HTC TYTN II
Witam! Zapaliła mi się Czerwona dioda, przy ładowaniu i potrzebuję baterii do testu, może ktoś w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego ma Aplinę, albo Himalaye i dałby przetestować czy to bateria u mnie padła??
Na szczęście włącza się, ale tylko pod ładowarka sieciową, pod kablem usb nie chce działać, po kilku minutach się wyłącza
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 22:37:27 wysłana przez leleszek »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czaerwona dioda, potrzebna bateria na próbę!!! Łódzkie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2010, 21:49:40 »
Na szczęście włącza się, ale tylko pod ładowarka sieciową, pod kablem usb nie chce działać, po kilku minutach się wyłącza

Nie dziw się, kabel usb ma max 0.5A, ładowarka więcej... w oryginale nawet 2A.

Daj mu trochę czasu aż się podładuje, sprawdź miernikiem naładowanie baterii (prawidłowy zakres 3.79-4.22V) może jest martwa.


Mam jedną nadliczbową, oryginalną baterię co trzyma do poziomu 16% więc jej stan jest niezły.

Odp: Czaerwona dioda, potrzebna bateria na próbę!!! Łódzkie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2010, 22:47:53 »
Ja się podepnę z innej beczki. Jaką można kupić najmocniejszą baterię do XDA IIi? W tej chwili mam PH17C 1300mAh Li-on Polymer. Podejrzewam, że jest to oryginalna bateria z tego telefonu?! Średnio trzyma... chyba przydała by się jakaś lepsza... Aha a da się wymienić baterię wewnętrzną odpowiedzialną za tzw. backup? Też widzę, że srednio ten backup trzyma już raz mi telefon się podnosił od zera... :/

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 23:25:56 wysłana przez jirajamgo »