Pomozcie acer n10

  • 4 Odpowiedzi
  • 3244 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pomozcie acer n10
« dnia: Maj 27, 2004, 21:55:05 »
witam!ostatnio znalazlem takie urzadzenie jak acer n10 ma on tylk orysik kabel usb i futeral jaka karte trzeba dokupic czy kots moz emi pomoc i opisac do czego on moze m isie sprzydac co on takiego robi?jak wgrac filmy do niego jakie oprogramowanie sciagnac kupic czy trzeba mie cjakies oprogramowanie zeby cos grac?ile kosztuje ladowarka prosz eopiszcie mi co moge kupic do niego zeby bylo o k i doczego on sluzy pomozcie mi prosze!!

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Pomozcie acer n10
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2004, 22:00:49 »
Najpierw poczytaj Dzial dla Poczatkujacych - pierwsze dwa rozdzialy, potem przejrzyj przynajmniej tematy pytan FAQ (byc moze ktorys Cie zainteresuje). Dopiero wtedy wroc tutaj i zadaj pytanie.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Pomozcie acer n10
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2004, 22:02:31 »
Zamiast pisać takie rozpaczliwce, to najpierw przestudiuj działy FAQ i  PDAStart oraz aukcje na Allegro z działu Komputery przenośne/Palmtopy/Akcesoria. Polecam również strony internetowe Acer-a poświęcone temu palmtopowi.

P.S. Ciekawe jak _znajduje_się_ palmtopa z kablem usb...?


He, he - Jakub jak zwykle na posterunku! A już chciałem sam trochę "pokierować ruchem" ;) No ale pałeczką machamy w tym samym kierunku ;) ;) ;)
Pozdrawiam,
biblo

Pomozcie acer n10
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2004, 22:05:30 »
przeczytalem caly faq i tak nadal malo wiem wiec prosze was napiszcie poniewa zdla was to nic a dla mnie to duzo chciaz powlklejajcie mi cos prosze was

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Pomozcie acer n10
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2004, 22:42:15 »
Jeżeli przeczytałeś cały FAQ, dział dla początkujących i dalej mało wiesz to znaczy, że nic z tego nie rozumiesz. Ergo - Pocket PC potrzebny Ci jest tak jak wół do karety i sobie odpuść. Wróć za kilka miesięcy, jak przetrawisz mózgowo trochę wiadomości i będziesz miał skonkretyzowane potrzeby co do użycia komputerków kieszonkowych.
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/