Acer N35 - Resetuje się podczas ładowania

  • 1 Odpowiedzi
  • 15674 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Acer N35 - Resetuje się podczas ładowania
« dnia: Wrzesień 28, 2018, 20:09:51 »
Witam. Niedawno postanowiłem ożywić swojego starego palmtopa Acer N35. Niestety mój egzemplarz dużo przeszedł i nie był już w najlepszym stanie (objechane śruby, popękana i porysowana obudowa, niesprawna bateria itd.).

Kupiłem więc innego za 10 zł w nieznanym stanie. Okazało się, że działał, ale bateria była do wymiany. Poleżał tak kilka miesięcy i kupiłem nową baterię. Poskładałem z dwóch jeden, i wszystko wydawało się ok, ale problem polega na tym, że podczas ładowania palmtop się hard resetuje. Wygląda, to tak:
-Podłączam Acera do ładowania
-Gaszę ekran
-Minie kilka sekund lub minut i gdy go włączam, to uruchamia się od nowa z ustawieniami fabrycznymi.

Nie wiem czy jest, to wina płyty głównej czy nowej baterii. Ładowarka odpada, bo sprawdzałem na kilku ładowarkach i jest to samo. Może ktoś wie o co chodzi ?

Jeszcze wspomnę, że nie działa przycisk "reset". Nie ma żadnej reakcji na jego naciśnięcie.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Acer N35 - Resetuje się podczas ładowania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2018, 09:03:26 »
To, co piszesz na temat przycisku reset (że nie działa) sugerowało by, że jest "zwarty", albo prawie zwarty (wilgoć). W tej sytuacji palmtop może się resetować w losowych okolicznościach...