Acer n300. pomoc w kilku babolach

  • 4 Odpowiedzi
  • 22030 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Acer n300. pomoc w kilku babolach
« dnia: Styczeń 10, 2010, 22:00:18 »
Witam,
Niedawno stałem się posiadaczem PDA Acer n300 i nie umiem zrobic na nim kilka rzeczy a mianowicie:

-jak odczytywać pliki .pdb
-jak czytać ebooki (program)
-jak oglądać filmy (program)
-jak słuchać muzyki (program)

No... zależy mi na dokładnym wytłumaczeniu jak co dokładnie zrobić... Najlepiej, żeby programy były polskie ale na angielskie nie będę kręcił nosem. z góry dziękuję i pozdrawiam.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Acer n300. pomoc w kilku babolach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2010, 23:19:30 »
co do pdb to nie wiem, odpowiedzi na pozostałe pytania znajdziesz w dziale E-book oraz Oprogramowanie PPC

Odp: Acer n300. pomoc w kilku babolach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2010, 16:38:34 »
Juz odkryłem w czym mogę odtworzyć pdb... tylko, że program, który chce zainstalować nie chce sie zainstalować (wyskakuje plik w którym ze tak powiem jest coś podobnego do cyrylicy :P). Wiec tak: Chce zainstalować program z tej strony:http://pda.wareseeker.com/download/mtg-for-handbase-1.0.rar/323346 Tylko jak to zrobić?


EDIT: Jezuu szczyt pecha... urwał mi się joystick do mojego acerka... Nie wiecie gdzie można taka cześć dokupić? i ile to będzie wynosiło?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 18:54:32 wysłana przez HumaN16 »

*

Offline KM

  • **
  • 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 2, TT One XL
Odp: Acer n300. pomoc w kilku babolach
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2010, 19:42:53 »

*

Offline kruusk

  • **
  • 208
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: za dużo się tego zebrało, więc jest na dole
Odp: Acer n300. pomoc w kilku babolach
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2010, 14:58:27 »
Jeśli to jest pl
Juz odkryłem w czym mogę odtworzyć pdb... tylko, że program, który chce zainstalować nie chce sie zainstalować (wyskakuje plik w którym ze tak powiem jest coś podobnego do cyrylicy :P). Wiec tak: Chce zainstalować program z tej strony:http://pda.wareseeker.com/download/mtg-for-handbase-1.0.rar/323346 Tylko jak to zrobić?

Pewnie otwierasz winrarem/czymś podobnym plik .cab
Ten plik przerzucasz na urządzenie i tam odpalasz. Z wszystkimi plikami .cab tak postępujesz.
Jeśli masz exe to(w większości wypadków) odpalasz na kompie z podłączonym ppc i instaluje ci z poziomu kompa.
HTC: Wallaby(t-mobile)-> Himalaya(era)->Wizard(już nie ma)-> acer n311->MSI WIND-> xda Flame->Samxung i5700-> Lenovo s10-3t ->Samsung Galaxy Tab->Motorola Defy