Acer n30 kontra Asus 620BT

  • 3 Odpowiedzi
  • 3368 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Telkontar

  • *
  • 89
  • Sprzęt: Acer n50p i HTC Kaiser
Acer n30 kontra Asus 620BT
« dnia: Sierpień 21, 2004, 11:16:22 »
Witam Wszystkich serdecznie,
jestem tu po raz pierwszy, ale mam nadzieje, nie ostatni. Poniewaz stoje przed decyzja kupienia sobie pierwszego PDA bardzo uprzejmie prosze o pomoc. Po godzinach serfowania i porownan ostatecznie wybralem dwa modele: Acer n30 i Asus MyPal 620BT (jednym z wazniejszych kryteriow byla cena – w obu wypadkach w necie dostepne sa za mniej niz 300 euro – Acer 250, Asus 290). I teraz jestem zupelnie w kropce – oba maja dla mnie znaczace plusy i minusy (Acer – przede wszystkim USB host! i marke, ktora z moich notebookow znam juz od 10 lat i nigdy mnie nie zawiodla, za to Asus znacznie lepszy procesor, 64 MB ROM, czytnik CF! i imponujaca baterie.
Zadnego nie mialem w rece, nie mam z PADami nawet najmniejszego doswiadczenia!
PDA potrzebne mi bedzie w 70% jako PIM, 10% mozliwosc przechowywania moich dokumentow ktorych potrzebuje w drodze, 10% mozliwosc pisania i redagowania poza domem (duzo podrozuje) – stad ten tak dla mnie wazny USB host, do ktorego o wiem, mozna np. podlaczyc klawiature USB (powszechnie dostepna, bez wiekszych nakladow). Pozostalem 10% to zwykly gadzet, ktore uwielbiam :)
Prosze pomozcie! A moze w moich poszukiwaniach cos przeoczylem? (ze wzgledu na cene i odrzucilem Fujitsu Pocket LOOX 420, Dell Axima X5 i X3i, na nie zadawalajace moim zdaniem parametry Toshibe e400, Axima x30 i HP iPAQ H1930.
Jesli ktos moglby mi cos podpowiedziec – bede szalenie wdzieczny.

Acer n30 kontra Asus 620BT
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2004, 12:38:49 »
Jeśli zdecydujesz się na Acera to zapraszam na moje aukcje na Allegro, n30 pojawi się w najbliższych dniach za 1249 zł, poza Allegro mozliwy rabat 3%. Polska gwarancja i faktura vat.
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1395

Acer n30 kontra Asus 620BT
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2004, 13:19:31 »
Jeśli myślisz o Acer 30 to musisz pogodzić się z brakiem klawisza kierunkowego (środkowego pada), w tym miejscu masz głośniczek :( to straszny błąd Acera.

Acer n30 kontra Asus 620BT
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2004, 16:53:31 »
A620BT:

- bardzo szybki
- bardzo lekki
- bardzo cieńki
- slot CF !
- chyba najlepszy pod względem wytrzymałości baterii na rynku