acer n10 i dziwne fazy

  • 4 Odpowiedzi
  • 2996 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

acer n10 i dziwne fazy
« dnia: Listopad 17, 2004, 19:42:58 »
czy ktos mial problemy z acerem n10 a mianowicie uruchamiajac go wyswietlil mi sie tylko bialy ekran a gdy sie przyjrzec bardziej mozna bylo dostrzec slabe rysy widoku  today pomogl reset. Innym razem wogole nie moglem wlaczyc palmtopa po resecie pojawial mi sie tylko poczatkowy widok z logo acer n10 i znikal po chwili sie znowu uruchamial i tak w kolko soft reset nie pomogl dopiero  hard reset pomogl. Niewiem czemu tak sie dzieje czy to oznaka starosci czy moze jakiegos wirusa mam, juz od jakiegos czasu wszystko dziala ok(tylko jak dlugo). Czy ktos mial podobne problemy.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
acer n10 i dziwne fazy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2004, 20:39:47 »
Wszystko zalezy od oprogramowania jakie instalujesz. Czesc softu jest stara, albo moze byc niedopracowana... i to sa efekty. Chcesz uzyskac pomoc? Podaj dokladna liste aplikacji razem z numerami wersji, to moze ktos cos podejrzanego wypatrzy.

acer n10 i dziwne fazy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2004, 15:18:04 »
byc moze sterowniki do karty wi-fi d-link dcf-650w sa za stare gdyz przy instalacji wyskoczyl komunikat ze ta aplikacja moze niedzialac w pelni lub wogole gdyz sterowniki sa pod ppc2002 ale ogolnie karta dziala ok. poza tym wszystko jest pod wm2003 a czy jest roznica czy to jest acer n10 czy loox 600 skoro wymagania tylko takie  jezeli chodzi o system.W kazdym razie moze bylo cos zainstalowanego bo po hard resecie jest juz ok.

*

Offline Andrew_j

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.pdaclub.pl
acer n10 i dziwne fazy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2004, 20:17:57 »
mam podobne przypadki. pocket jest nowy, jeszcze na gwarancji, ale do polki wystrczy ponownie nacisnac power nie uwazam tego za wade tylko wine oprogramowania. zjawisko to zauwazam czasami jak pda pracuje przy wylaczonym wyswietlaczu, czasami tez przy wlaczaniu. wystarczy jednak wtedy ponownie go wlaczyc i wszystko jest w najlepszym porzadku. czy w twoim przypadku cost takiego dzialo sie od poczatku czy dopiero od jakiegos czasu?
czy po hard resecie tez takie sytuacje na czystym systemie ci sie tez zdarzaja?
i mam jedno pytanie z innej beczki : ile ci trzyma (lub trzymala od poczatku) bateria? u mnie przy min podswietleniu dziala okolo 5 godzin pracy z przerwami i okolo 3 dni czuwania. nie wiem czy to dobry wynik bo wiem ze acer n10 ma raczej mocna baterie.  
REGULAMIN

acer n10 i dziwne fazy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2004, 15:51:21 »
po hard resecie dziala ok, rzeczywiscie wyglada to na wade oprogramowania, a bateria trzyma mi podobnie tyle ze jak ogladam film na minimalnym podswietlaniu to trzyma 2-2,5 godz jak czytam ebooki to okolo 4 godz mowie o ciaglej pracy. az tym wyl;aczaniem jest roznie czasem jak wylacze to nie chce sie wlaczyc spowrotem i wtedy reset.