Polski soft do Acer Tempo X9600?

  • 2 Odpowiedzi
  • 8792 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline akm97

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xda diamond - soft by mike1986
Polski soft do Acer Tempo X9600?
« dnia: Marzec 01, 2010, 06:37:37 »
Witam. Jako dotychczasowy użytkownik Mio A701 jestem gościem na tym forum. Moje Mio powoli kończy swój żywot (do wymiany m.in. wyświetlacz, bateria, obudowa), ale nadal działa. Jako godnego następcę mojego palmtopa wytypowałem właśnie Acera Tempo X9600, gdyż ma m.in. joya, ekran VGA i ogólnie mi odpowiada, jednak po przeglądnięciu tego forum jestem nieco rozczarowany. O ile forum dział MIO na tym forum działa prężnie (dzięki Elminsterowi) są dostępne przeróżne softy zarówno 6.1 jak i 6.5, tak tutaj pustka. Mam więc pytanie. Czy komuś z tego forum wiadomo o pracach nad polskim softem. Są takie softy na eten-users.eu więc pozostawała by kwestia spolszczenia oczywiście w zamian za rozsądny sponsoring. Jeśli teraz takich prac nie ma, to cóż pewnie już nie będzie, a palmtop bez softu starzeje się 5 razy szybciej niż ten z softem. Przykład dziadka MIO A701, który nadal żywy.
Tak więc jak coś komuś wiadomo proszę o wpis.
Pozdrawiam.

*

Offline slawek___m

  • 41
  • Sprzęt: Toshiba G900 -> Acer X960 -> Samsung Galaxy S II
Odp: Polski soft do Acer Tempo X9600?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2010, 11:08:01 »
na eten-users.eu są tylko te wersje językowe które Acer ma - X960 nie ma oficjalnie w Polsce - wszystko jest z importu poza Acer Polska - jedyne wyjście to nakładka spolszczająca
generalnie nie licz na WM6.5 - nie ma stabilnej wersji, pod fabrycznym WM6.1 działa bardzo sprawnie i stabilnie - tylko warto oryginalną nakładkę Acer wywalić

Odp: Polski soft do Acer Tempo X9600?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:48:12 »
Witam, a gdzie taką nakładkę spolszczającą można zdobyć do X960?