IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem

  • 9 Odpowiedzi
  • 4327 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PabloG

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ipaq 214
IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« dnia: Grudzień 01, 2010, 16:09:27 »
Witam
Mam taką nietypową sprawę. Padł mi tylny głośniczek którego nie mogę zlokalizować w sprzedaży w naszym kraju
http://www.repairhppda.com/speakerback-ows111535l8-for-210-series-p-478.html

i tak korzystam z słuchawek to mi to nie przeszkadzało. Dzisiaj chciałem ustawić sobie synchronizację przez Bluetooth-a, wgrałem sterowniki WidComm i próbowałem sparować urządzenia (nie wyszło ale to inny problem). W możliwych połączeniach jest taka droga o nazwie:
Audio Gateway na ........
- włączyłem i (tu jakiś komunikat chyba na PDA o rodzaju dźwięku)..... wyłączyło mi słuchawki w PDA  :O i włączyło przedni głośnik!!! Wiem że przedni bo tylny mam padniety!!!! Czyli ipaq 214 ma 2 głośniki !!!

PozD PabloG

PS W PDA (menadżer połączeń Bluetooth ) pojawiło mi sie  "High Quality on .....(nazwa kompa PC)
PS1 Czy komuś udało się włączyć przedni głośnik.. jeżeli tak to jak to zrobił. Potrzebuję tego do SKYPA.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 09:44:12 wysłana przez PabloG »

*

Offline PabloG

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ipaq 214
Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:44:29 »
"Kapitanie mój kapitanie" ;) czy możesz mi powiedzieć czy możesz włączyć/wyłączyć przedni głośnik? Nurtuje mnie to nieprzeciętnie. Nadmienię iż w ustawieniach Ipaq 21xEx v2.1 mam go włączonego (po wyłączeniu faktycznie nie działa)

PozD PabloG

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:47:37 »
sprawdzę w weekend :)

*

Offline PabloG

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ipaq 214
Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2010, 23:20:10 »
...hmmm i jak?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2010, 09:22:52 »
no nie udało się, gdzieś mi wcięło dongla BT z firmowymi sterownikami Widcomma żeby podpiąć się do stacjonarnego, a na lapku nie chcę mieszać w sterownikach

*

Offline PabloG

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ipaq 214
Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2010, 10:14:59 »
.....hmmm i tak bywa :D.
Tylko czy przedni głośnik działa w normalnych zastosowaniach?
Jak pamiętam opisy ipaq-a za czasów jak go kupowałem, to każdy powątpiewał w istnienie 2 głośnika (pod znaczkim HP u góry przedniego panelu), gdyż on się nie odzywał.
PozD

*

ratajczyk

Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2011, 23:39:30 »
dziala lecz slabiutko go slychac, tzn glosnosc na max'a i slychac klikanie. nota bene srednio glosnik z tylu pada 1x na rok zamowilem 5 sztuk tylnych glosnikow na zapas :mrgreen: i olewam gwarancje. glosnik pada mi tylko podczas uzywania Automapy. zamowilem zewnetrzny glosnik na sinozebym - tak na wszelki wypadek.

*

Offline PabloG

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ipaq 214
Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:24:38 »
Witam.
U mnie niestety klikania nie słychać (może nie wiem jak włączyć). ...
A możesz powiedzieć gdzie te głośniki kupiłeś? Mi udało się tylko namierzyć tutaj:
http://www.repairhppda.com/speakerback-ows111535l8-for-210-series-p-478.html
Pozd PabloG

*

ratajczyk

Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2011, 22:10:56 »
wlasnie z tej strony, przesylka dopiero w drodze, kiedy dojdzie dam znac, dodatkowo do ipaqa zamowielem GPS'a na slot kart SD, a na wszelki wypadek ale to juz przez alledroo zamowilem glosnik zewnetrzny na kablu badz sinozebym. glosnik mnie sie palil tylko podczas uzywania automapy. do uaktywnienia w codziennym uzytkowaniu przedniego glosnika sluzy Ipaq21xEx v2.1 - strona www.amv007.narod.ru // nie przekraczaj glosnosci default'owej - momentalnie mozna glosniki poniszczyc - bylo to opisane na forum. wiekszosc uzytkownikow iPaq214 narzeka na dosc cichy glosnik - niestety to prawda, w porownaniu z ASUSEm to tragedia.

*

Offline PabloG

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ipaq 214
Odp: IPAQ 214....dziwy ;) z dźwiękiem
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2011, 22:22:33 »
...tak ja również używam tego programu. Niestety nawet po aktywowaniu nie słyszę żadnych dźwięków. Co do AM, to mam wrażenie że ona ma podbite dźwięki. Używając Ipaqa jako nawigacji, nie narzekałem na komendy właśnie w AM.

Co do głośnika. Jeżeli będzie Ci zbywać jednego to byłbym wdzięczny....  :O~
Pozdr PabloG